18 mrtvých ve válce mezi guerillami

23. listopadu

Putumayo, Kolumbie: Při střetu mezi nelegálními ozbrojenými skupinami zemřelo 18 lidí. Oběti, které zemřely při bojích, jsou členy dvou soupeřících guerillových skupin, 'Border Commandos' ( Pohraniční komando ) a 'Southwestern Bloc' ( Jihozápadní blok ) v provincii Putumayo.

 

Komunita byla nucena sbírat těla mrtvých bojovníků, která zůstala ležet na různých místech, jelikož oznámení situace byla předána úřadům, které však na situaci nijak nereagují.

 

Válka o Putumayo

 

Smrtící boje přišly po letech ozbrojeného konfliktu mezi Hraničním komandem, skupinou, která kontroluje obchod s drogami na hranicích s Ekvádorem a Jihozápadním blokem, který se již léta snaží převzít kontrolu nad regionem.

 

Oblast má pro tyto skupiny strategický význam, protože Putumayo je jedním z hlavních kolumbijských producentů koky (kokainu).

 

Oblasti pěstování koky v regionu se nacházejí v blízkosti tras, které umožňují překupníkům dopravovat nelegální drogy do Ekvádoru a Peru a do tichomořských přístavních měst na jihozápadě Kolumbie.

6.1 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 7 372x Hodnocení: 6.1/10 Komentářů: 18 Kategorie: video

Značky: smrt , tělo , válka , nákladní auto , skupina , nákladní vozidlo , úklid

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Takhle pěkně na hromadě si představuju ty ruSSky nacisticky mrdky.👍.Ukrajinci je musí svážet bagrem 👏🇺🇦👍
No ale oni ti samotní rusáci to tak dělaj navezou své mrtvé na hromadu a zasypou to běžným odpadem.Ono přes sto tisíc mrtvých je levnější nechat tam kde zdechli , než těžkopádně poslat zpět do ruska a ještě jim dělat hrob nebo pálit v kremošce.Většina lidí to ví ruský člověk nemá cenu ani prasete!To platilo dřív a i nyní.

Zobrazit celou diskuzi