1917 (trailer)

27. listopadu

Příští rok v lednu k nám přijde do kin válečné drama 1917 režiséra Sama Mendese (Americká krása, Road to Perdition, Mariňák, Nouzový východ, Skyfall, Spectre). Film, který působí, jako by byl natočen na jediný záběr, je prvními kritiky označován jako nejlepší válečný snímek od Zachraňte vojína Ryana. Příběh je o dvou mladých britských vojínech, kteří na sklonku první světové války dostanou těžký úkol - musí zdolat nepřátelské území a doručit zprávu, která má zabránit útoku na stovky dalších vojáků. Film vznikl částečně z příběhu, který Samu Mendesovi řekl jeho děda Alfred Mendes.

Za speciální kamerou Arri Alex Mini LF stál na Oscara jedenáctkrát nominovaný Roger Deakins, který je znám svým citem pro strhující záběry.

Film se natáčel ve Skotsku a hrají v něm George MacKay, Dean-Charles Chapman, Colin Firth, Benedict Cumberbatch, Mark Strong, Andrew Scott nebo Richard Madden. 

8.7 /10

košík

Zhlédnuto: 14 468x Hodnocení: 8.7/10 Komentářů: 50 Kategorie: video

Značky: video, usa, voják, film, armáda, trailer, skotsko, válečný, drama, 1.světová válka

Komentáře

nejlepší válečný snímek od Zachraňte vojína Ryana.... wtf? to je jeden z nejdebilnejsich valecnych filmu, co jsem kdy videl...
Zahrajem si na vojácy, máme pušky a bodácy
  • Kim
  • 28.11.2019 07:16
těším
Musí doručit jednu debilní zprávu. To jo, kdo by jste do toho šli? Zdechnout kvůli pitomé zprávě? Kup deset rohlíků a jeden chleba. Pičo to je taková demence. Stejně jak pán prstenů, musíš doručit prsten k sopce. Nebo Jurský park, musíš děcka dopravit k vrtulníku. Nebo zachrantě vojína rayena musíte dopravit vojáka rayjeny zpátky dom. Nebo Starwars musíte dopravit někoho kdo zapne autodestrukci hvězdy smrti. V armagedonu zas muíte dorpavit bombu na asteroid.
Čest avataru tam se má zabránit dopravení bomby která by pokácela giga v noci svítící strom. aleluja Hollywood točí pro filmy pro dopravce.
Je hezký že si myslíš že si vtipnej a že sem zapadneš. Alespoň nebereš drogy na ulici.
Bude to nudné jako trailer. Navíc v první světové bojovaly miliony vojáků a v tom filmu jsou vidět většinou jen dva vojáci.
Moje babka si zase stěžuje, že si koupila televizi s 50 herci a jsou tam vžycky maximálně tak 4.
uprimne, tesim sa na to, z takeho Midwallu bol dost sklamany, toto vyzera ozaj zaujimavo
Parádní trailer a ještě mi to vrátilo vzpomínky na vynikající Unreal Tournament 2004 😊
  • Lasy
  • 27.11.2019 19:37
tím nej od Ryana to trochu přehnali, ne? Co Černý jestřáb,co Bratrstvo neohrožených (jasný, minisérie, ale i tak)? Možná by se ještě něco našlo
  • Kim
  • 28.11.2019 07:18
Ryan je sračka plná blbostí. BN je super a Pacific.A chystá se nový serial o bombarďácich a prý se chystá o Vietnam.
Ty máš tyhle homochoutky? Fuj
Mein gott, kdo kde napsal že zachraňte vojína Ryana je nejlepším válečným snímkem všech dob? To musel být jedině nějáký vyžraný hloupý amík.
A on to někdo někde tvrdí? Jestli ten vyžraný a hloupý nebudeš spíš ty... Nebo dementní
Čti popisek hňupe, hned potom skoč do zdi. 😫🙄 "Film, který působí, jako by byl natočen na jediný záběr, je prvními kritiky označován jako nejlepší válečný snímek od Zachraňte vojína Ryana"
já tam vidim " nejlepší válečný snímek od!!!! Zachraňte vojína Ryana" , od od od !!! né že nejlepší válečný snímek je Zachraňte vojína Ryana !!! 🤐
No jasně OD... Takže Ryan byl posledním nejlepším válečným snímkem. 😝
to je zbytečný !😏