Bitka s policií

31. května

28.května 2020, Varaš, UKRAJINA: Vše začalo tím, že policisté obdrželi zprávu o podezřele jedoucím vozidle značky Mazda.  Hlídka si na sídlišti šla promluvit se 39letým řidičem, který byl očividně pod vlivem alkoholu. Muž odmítal předložit dokumenty a choval se agresivně. U incidentu se začínali scházet jeho známí z baráku, z nichž jeden (35letý muž) neměl na vodítku svého psa plemena Cane Corso. Pes zaútočil na 33letého policejního seržanta, který ho služební zbraní střelil do nohy a tím začal dramatický konflikt. 

Na místě byl za použití donucovacích prostředků zatčen jen majitel postřeleného psa - řidič Mazdy utekl a zadržen byl později.

8.6 /10

košík

Zhlédnuto: 16 209x Hodnocení: 8.6/10 Komentářů: 54 Kategorie: video

Značky: video, zatčení, zásah, fightclub, bitka, akce, útok, bodycam, konflikt, střelba, zbraň, alkohol, opilost, pes, ukrajina, řidič, evropa, sídliště, slzný plyn, drama, cane corso

Komentáře

Vidím že fízl - amatér není doménou jen ČR...
Tak určitě. Chtěl bych tě vidět být na jejich místě. Utekl by si někam do kouta a volal maminku 😉
Cože? Jeden ožralý, pes a hromotluk a všichni doráží... Úkáčka a Rusáci obecně často dělají nejlepší policejní zásah od nich se můžem učit. Myslíš, že když U S A polda už drží bouchačku, že situaci přehodnotí a je ochoten jít namáhavější cestou pacifikace co chrání život toho ožralého blba?
měl jsem na mysli ty pokusy o hmaty a chvaty 😉 btw víš co je to SEBS a UNOB?

Zobrazit celou diskuzi