Bitka v metru

03. září

Japonsko: Konflikt obezní ženy a muže v metru.

4.8 /10

spartanDC

Zhlédnuto: 13 983x Hodnocení: 4.8/10 Komentářů: 27 Kategorie: fightclub

Značky: bitka , žena , agrese , vagína , japonsko , metro , vztek

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
A to je přesně typ škaredé piče z lgbt a blm skupin co osočuje všechny okolo z násilí a rasismu 😃
To jen potvrzuje moji teorii, že co se bizáru týče tak kde končí Rusko, tam se Japonci teprve zahřívají... Jo a ví se teda kdo koho v tom videu chce znásilnit?
Kadyrov zdrhá to známená že je rusko totálně v hajzlu!kde js ty figurko heimrde a ijiní poskoci spláchly jste se to píčí!
Jestli jsou to informace ze stejných zdrojů, ktere tvrdily jak mělo Rusko do pár měsíců zbankrotovat, tak bych to bral s velkou rezervou 😀
Tlustá mrdka Kadyrov asi možná pochopil že RuSSko jde do hajzlu tak lepší bude někam se uklidit než se všechno posere.😀👏.Stejně ten kripl bude viset 👍
a co jako? tak končí.. ale tady u nás brzo skončíme všichni.. ale ty debilem už zůstaneš napořád, neboj se, to je tvůj úděl už od narození, toho se nikdy nezbavíš. 😆 hňup hňupem na věčné časy. 😆😆 a nikdy jinak.
btw. Jak se splachuje do píči mrdko? 😆😆😆
Co mu na ní tak vadilo víc? ˇZe neměla roušku, nebo že neměla spoďáry? Mně by asi vadilo obojí, na obojí je už moc stará a hnusná.
No a jak to dopadlo, vzali se?
Už sa rozviedli.
  • NS
  • 03.09.2022 18:24
LOOOL kkt žlutej měl jí vrazit pazouru do vadžíny
Fejk! Japonky to maj mezi nohama rozkostičkovaný.
Asiatky mají hodně úzké pipiny, vím z vlastní zkušenosti, jsou nádherně těsné...
Prosimtě, ty tak, ty seš rád, že jsi mohl strčit v dílně do prkna do díry po suku. 😃
Tady jde vidět, že jsi sám nějakej dělňas akorát, lopaťák. Normální lidi moc netuší, co je to díra po suku u prkna, myslím tim normální lidi co se živí hlavou a ne rukama. Že tys byl včera taky na Václaváku? Ale i takový sou potřeba, abychom se měli líp. Podejte si ruce hoši a držte oba píču.
Ty vole tady si ČEZ a Čepro dělá s cenama co chce a když proti tomu lidi vystoupí, tak se stejně najdou retardi jako ty, kteři se tomu vysmívají.. A je úplně jedno jestli to pořádá SPD, ANO nebo Milion chvilek. Já tomu jen tleskám, protože abychom jako nedávno energeticky soběstačný stát neměli sami elektřinu/nebo předraženou, je už trochu přes čáru a to ještě nezačala zima.
L🇺🇦🇨🇿L že ty si byl včera na Václaváku 😀.Za vysoky ceny může ČEZ a Čepro tak určitě.😀.Václavák to byla včera přehlídka tupé lůzy,proruSSkých zmrdů a nácků.👏
A co jsi dělal posledních 10 let, které byly dobou největšího blahobytu v historii kapitalismu, a zároveň bylo úplně jasné, že kvůli uvolněné měnové politice dřív či později přijde extrémní inflace? Jak jsi se tomu přizpůsobil, jak vypadá tvoje portfolio? Nijak, kecat u piva a jezdit na dovolenou, to umí každej čurák. Dobře vám tak, lůzo. Poserte se a zmrzněte.
Na žádné demonstraci jsem ještě nebyl, ale tuto bych klidně podpořil. Příjde ti normální, že začátkem roku uvedou jaké měl čez rekordní zisky a o pár měsíců později dostane od státu půjčku 74mld? Zapoj hlavu.
Ma starou chlupatou píču a neváhá jí použít.
tak to je něco a sedačka se rozpadne!
Ta svině je snad naostro... 😃
Stále hovorím že to ich porno je cez čiaru