Bitva o Mosul

Nové hry a bonusy od Sazky! Získej 300 Kč hned a 5000 Kč do hry. Registruj se tady.

10. prosince
IRÁK: Sebevraždné útoky Islámského státu na tanky M1 Abrams irácké armády (a další cíle) během bitvy o město Mosul. K natočení záběrů byly použity drony. Vojenská operace iráckých vládních jednotek, spojeneckých milicí, iráckého Kurdistánu a mezinárodních sil proti Islámskému státu v severoiráckém Mosulu a jeho okolí za znovudobytí druhého největšího iráckého města začala 16. října 2016. Bitva o Mosul je pokládána za hlavní událost v současné válce proti Islámskému státu, který se zmocnil města v červnu 2014.Jedná se o největší nasazení iráckých sil od invaze v roce 2003.
8.6 /10

košík

Zhlédnuto: 15 397x Hodnocení: 8.6/10 Komentářů: 37 Kategorie: video

Značky: video, tank, isis, mosul, dron, exploze, vbied, výbuch, islámský stát, útok, sebevražda, irák, m1 abrams

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
CaC generals
To je jasné... patří USA (čti IS) 🙂
Tak hlavně že se nikomu nic nestalo. Akorát by mě zajímalo, komu ty drony patří. Jestli IS chápu,věděli co natáčet, jestli ne, nechápu že nic nepodnikli a jen tam tak stáli(až na jeden případ střelby z kanonu a navíc vedle). Bližší Info by nebylo Košíčku??
IS grafici vystudování v Anglických školách. Tak tohle je to multikulti? 😃
tak ja nwm ja sem si spiš myslel naopak...že tank to sice přežije ale posadka ne...protože sice jo je tam pancíř ale ta mrda šilena...to sněma musi zamavat... jinak teda to vypada že tyhle sebevražedny utoky zničej vic než cely slavny spojenecky nalety 😃 (ne ty rusky nemyslim, ti to mysleli važně)
Pleteš 😃 https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/1e/DM-SD-04-07075.jpg v tanku je plno nafty když se správně trefí, tak tě trefí 😃
Jenom takova otazka pro vas odborniky, je jich tu vzdycky dost. Ten tak je pancerovany tak, ze ho rozjebe snad jenom tunova naloz. Dokaze Auto nalozene cimsi, vubec ten tank poskodit? Verim, ze pasy jsou v riti, ale jak se vymeni pas tak jedeme dal, ni? Nebo se pletu?
ERWOE napsal... zemi50 napsal... Mám problém se zvukem jen já, nebo u toho není zvuková stopa? Jinak to mají krásně zpracovaný klucí. +1 ..... Je to beze zvuku. V originále jede celou dobu ten jejich přiteplenej song, ale zas tam je slyšet výbuch. ---- proč přiteplenej.. já tohle miluju 😃 😃 dodává to té válce takovou komediální režii 😃
zemi50 napsal... Mám problém se zvukem jen já, nebo u toho není zvuková stopa? Jinak to mají krásně zpracovaný klucí. +1 ..... Je to beze zvuku. V originále jede celou dobu ten jejich přiteplenej song, ale zas tam je slyšet výbuch.
proč to kurva v tom nejlepším odzoomujou 😃 každopádně proč tam posílaji vojáky když mají bezpilotní letouny a můžou to srovnávat bez ztrát na lidských životech... 😃 - demence.