Bodypaint Illusion

07. dubna

Ukázka práce profesionálního umělce Johannese Stöttera.

8.6 /10

spartanDC

Zhlédnuto: 18 022x Hodnocení: 8.6/10 Komentářů: 37 Kategorie: video

Značky: video, umění, tělo, nahota, body art, iluze, umělec, motýl

Komentáře

Ta je hnusná i bez bodypaintu 😃
no hlavně že ty jsi krásnej klučík!
tady už jen chybělo tykadlo
kam jako šla?
sosat nektar z květu kameramana 😅😆😅😆😅😆😅😆
poprvé vidím motýla s netopýrem v klíně 😆😅😆😅😆😅
v dnešní době je umění každá píčovina
jo, třeba přilepit banán lepenkou na zeď, a jsi za vodou ? 😉
To je kráva, já myslel že je to motýl a vono ne.
žaba nebo chameleon je taky dobrý
Pěkně na kokot. Raději by měl pan umělec udělat motejla, co vypadá jako nahá baba.
Mě se líbí isabela christin nebo christyn nevím a předtím se mě líbila čajina ale šíleně se zkurvila.Návíc má bose , kterej vás píchne do ledvin a prodá na maso.Ne do toho bych u ž nešel.Nejsem tak mladej!Navíc čajina má nějakou form koroňáku v kundě má ji ucpanou asi vaškem klausem utrhnul se mu pytel a zůstal tam ona ho nacucla jako malou hadříčku! Teď bych byl nejraději opíchal lavisch styles ta konečně vyspěla a je prsatá a zadečkatá a usměvavá a je príma.
o čem to kurva mluvíš???😁😁😁
čajina kurva : https://freevideo.cz/vase-videa/rychlyprachycz-122-dil-cikanky-z-chanova-2-1159600.html
kurva se mi posral druhej ntb a instaluji win 7 sračky znova kdo se na to má dívat co je horší tvoje věta nebo ten zabržděnej systém?
hrozný skáčou tam okna s příkazovejma řádkama a v černým pozadí vzpoměl jsem si na dos ale ten byl modrej tohle je černý jak tvoje myšlenky.
tys byl modrej. bez příkazové řádky ani ránu.
No sice jo ale na vojnu sem šel a to na rok a rok tam hrál v kutný hoře každej druhej den minikopanou - až jsem z toho byl nejlepší ale pak mě to přestalo bavit a od té doby točím automaty ty s ledkama a mám snímač světla a malý magnet a elektromagnet na ruce a když padne dvojnásobek tam dumlám zadar peníze no většinou nanejvýš za 250,-Nikdy v životě už nebudu pracovat a tento čin je nepostihnutelný jelikož nepoškozuji automat jakkoliv!
Taky bych jí postříkal, ale motýl by z toho asi nebyl. 😃
neboj tyhle rómky negryně a asiatky si vymačkaj šťavu tak rychle , že z toho nevznikne ani ferda mravenec!ty jsou znalí a poznájí kdy jsou vykropený .Kamarád posledně prcal kubánku a ona hned po výronu mu nakecala , že potřebuje čůrat.Tak motýle umí vymyslet tak babiš!