Bodypaint Illusion

07. dubna

Ukázka práce profesionálního umělce Johannese Stöttera.

8.6 /10

spartanDC

Zhlédnuto: 18 235x Hodnocení: 8.6/10 Komentářů: 37 Kategorie: video

Značky: video, umění, tělo, nahota, body art, iluze, umělec, motýl

Komentáře

Mě se líbí isabela christin nebo christyn nevím a předtím se mě líbila čajina ale šíleně se zkurvila.Návíc má bose , kterej vás píchne do ledvin a prodá na maso.Ne do toho bych u ž nešel.Nejsem tak mladej!Navíc čajina má nějakou form koroňáku v kundě má ji ucpanou asi vaškem klausem utrhnul se mu pytel a zůstal tam ona ho nacucla jako malou hadříčku! Teď bych byl nejraději opíchal lavisch styles ta konečně vyspěla a je prsatá a zadečkatá a usměvavá a je príma.
o čem to kurva mluvíš???😁😁😁
čajina kurva : https://freevideo.cz/vase-videa/rychlyprachycz-122-dil-cikanky-z-chanova-2-1159600.html
kurva se mi posral druhej ntb a instaluji win 7 sračky znova kdo se na to má dívat co je horší tvoje věta nebo ten zabržděnej systém?
hrozný skáčou tam okna s příkazovejma řádkama a v černým pozadí vzpoměl jsem si na dos ale ten byl modrej tohle je černý jak tvoje myšlenky.
tys byl modrej. bez příkazové řádky ani ránu.
No sice jo ale na vojnu sem šel a to na rok a rok tam hrál v kutný hoře každej druhej den minikopanou - až jsem z toho byl nejlepší ale pak mě to přestalo bavit a od té doby točím automaty ty s ledkama a mám snímač světla a malý magnet a elektromagnet na ruce a když padne dvojnásobek tam dumlám zadar peníze no většinou nanejvýš za 250,-Nikdy v životě už nebudu pracovat a tento čin je nepostihnutelný jelikož nepoškozuji automat jakkoliv!

Zobrazit celou diskuzi