Brutální vraždění ve vězení

25. února

únor 2021, EKVÁDOR: Nejméně 79 vězňů zemřelo při brutálních střetech mezi členy soupeřících gangů ve třech ekvádorských věznicích (ve městěch Cuenca, Guayaquil a Latacunga).

V zemi je 48 věznic a za loňský rok v nich zemřelo méně lidí, než při těchto nepokojích. 

Podle informací stojí za krvavým řáděním pět drogových gangů - Los Pipos, Los Lobos, Los Chone Killers, Los Tiguerones a Los Choneros.

 

Podle portálu Primicias se průměrný ekvádorský dozorce stará o 27 trestanců, mezinárodní standard však doporučuje poměr jeden ku devíti. Kapacita věznic v Ekvádoru je 28 500 osob, ale údaj z května 2019 uváděl počet 41 836 (přeplněnost 42%).

5.3 /10

košík

Zhlédnuto: 17 598x Hodnocení: 5.3/10 Komentářů: 73 Kategorie: hnus

Značky: hnus, mrtvola, smrt, brutalita, vražda, krev, gang, drogová válka, ubodání, útok, trestanec, věznice, vězení, drogy, dekapitace, masakr, porcování, ubití, jížní amerika, ekvádor, nepokoje, vězeň, násilí

Komentáře

může mi někdo vysvětlit čím to je, že v podstatě v celý jižní americe je tolik hovad s takovejma praktikama? však to tam kolonizovali španělé a portugalci, ale tam se nic takovýho neděje.. nadruhou stranu je pravda, že původní obyvatelé byli taky pěkný prasata, mayové, aztékové apod byli jejich nechutnejma obřadama vyhlášený...možná je to důsledek jakýhosi narušení přirozenýho vývoje civilizace?(kolonizací) něco jako černoušci v africe?
Hoj jednak to bude prostředí ve kterém vyrůstáš a žiješ , pokud je agresivita a nasilí bežné tak není těžke se takto chovat, pokud nemáš sám vlastní vůli a nerozeznáš co je dobré a špatné, nebo to máš v piči. Druhá možnost je že tak 80 % lidí v jižní americe je nakaženo toxoplasmou gondi,je to parazit který ovlivňuje chování oběti,např. agresivitu,nebojí se smrti a pod.
Známej byl v Ekvádoru, to co se tam děje je podle toho co tam slyšel, způsobený tím, že tam žije hodně etnik. Údajně tam je 5 hlavních ras, který se mezi sebou nesnášej, nějaký frakce původních obyvatel a černochů dovezenejch z Afriky. Zkrátka multikulti
Souhlas, miseni ras je problem a jizni Amerika je toho krasnym dukazem, plus do toho skorumpovany vlady a radeni kokotu jako je Che Guvera a socializmu ... a kdyz do toho pridas jeste to co tam zalozil Pablo Escobar...tak tady mas v roce 2021 tenhle vysledek, kazdy z tech kartelu city prachy z drog a kdyz jsi tak chudy ze nemas na tenisky a zijes v tech slumech co mas prosim te delat ?

Zobrazit celou diskuzi