CECKY

03. dubna

Názorná ukázka, jak nosit roušku!

3.9 /10

Solďák

Zhlédnuto: 46 173x Hodnocení: 3.9/10 Komentářů: 74 Kategorie: video

Značky: video, kozy, prsa, milf, bazén, plavky

Komentáře

Zjednodušeně řečeno, tak už je to na světě zařízeno od počátku lidstva, že chlapi mají prachy, majetek a případně moc, ženské kozy, prdele a kundy. No a chlapi chtějí, co mají ženské a ženské, co mají chlapi. V tom je jádro pudla. Pochopitelně pokud dotyčná osoba dle pohlaví příslušně nedisponuje tím, co je od ní žádáno opačným pohlavím, tak se z ní stane loser a každý na ní sere.
Tak tě tu vítáme, osobo
Já jenom nechápu jak těm ženskejm stoupne extra seběvědomí když mají figuru.Jo dobře sice je to třeba i IN ale ve finále jsou to trosky protože uměj píčus a stojej za dvě deka gothaje.Je to vlastně smutný příběh.Musí pak potkat zazobanýho zoufalce anebo jinak to není možný.
Co na tom nechápeš? Každej je chce vymrdat, takže se k nim každej chlap chová hezky. A je velká pravděpodobnost, že potká nějakýho zazobanýho (opravdu bych rád rozmněl termínu zazobaný zoufalec), kterej jí všechno koupí a díky kterýmu se k ní pak chovaj jako k dámě i všichni ti, který ji vymrdat nechtěj... Je to prostý. Prostě má!
P.S.: a sorry za tu hrubku...
No kdyby držela pusu tak bych ji vymrdal ale jak něco blafne je to konec.To nezachrání ani velký kozy a podvozek.Lepší kdyby jela pantominu to by byl úspěch.Takhle je to provokace.
TikTok že? Vymrdanci!
Solďáku ty kriple, s takovýma sračkama jdi do piči a chcípni!
Bych ji ty kozy uřízl a nasadil si je na hlavu jako mickey mouse
  • ntz
  • 04.05.2020 22:48
pane vachmajstr, vy jste hlava !!
Co tím chtĕla autorka říci?.
že má velký kozy ale malý mozek
Na tuhle virus nepude. Ta má umělý snad i plíce ... ty svítící zuby to je mazec ...
  • SWIS
  • 06.04.2020 08:53
no doprdele
boys, tady ji mate, nadherna... Larolon https://www.instagram.com/larolon/?hl=cs je i na Patreonu, ale tam se platí www.patreon.com/larolon