Chaos a nepokoje ve Švédsku

18. dubna

Silné nepokoje ve Švédsku, konkrétně v Landskroně, kde dánsko-švédský politik a pravicový extremista Rasmus Paludan opět získal povolení uspořádat ve jménu svobody projevu shromáždění s pálením koránu. Demonstrace opakovaně vedly k nepokojům odpůrců. 

 

Podle švédské policie až 100 převážně mladých lidí házelo kameny, zapalovalo auta, pneumatiky a popelnice a stavělo zátarasy, aby bránilo dopravě. Údajně bylo zraněno 12 policistů a 4 policejní vozidla byla zapálena.

 

Policejní mluvčí Kim Hild již dříve uvedla, že policie povolení k demonstraci nezruší, protože Švédsko si cení svobody projevu a je pro ni stanoven velmi vysoký práh.

5.4 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 18 058x Hodnocení: 5.4/10 Komentářů: 100 Kategorie: video

Značky: policie , policista , švédsko , kámen , demonstrace , pálení , korán , policejní auto

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Jak je mozny ze krestan Putin pacha genocidu krestanu? Jak si kurva muze dovolit takhle prznit nabozenstvi? Vrazdeni nema s virou nic spolecnyho.
Je to Ateista. Genocidu nepáchá. Dovolit si může co chce. Víra má prvensví ve vraždění. Ty nejsi přínos, příště lidem piš jen pravdu
Si strc zetko do pice tvy mamy ty chytra ruska vypita flasko
Zetko odělám až z budov zmizí samostatné prapory cizího státu. Je to trestné, toto uzemí není dobyté. Ceská vlajka tam má zaujmout čestné místo!!!!!!!!!!!!!!!!!! PROČ NENÍ 10 000 000 TRESNTNÍCH OZNÁMENÍ????????
ty amoralna proruska kurva

Zobrazit celou diskuzi