Chester Bennington - "Crawling"

20. července

6.července 2017, Birmingham, ANGLIE: Takhle si před 14 dny zazpíval 41letý frontman Linkin Parku Chester Bennington se svými fanoušky jeden z největších hitů "Crawling". Šlo o jeho poslední koncert v životě. Dneska 20.července 2017 se oběsil ve své rezidenci v Los Angeles. Zanechal po sobě 6 dětí. 

8.8 /10

košík

Zhlédnuto: 18 470x Hodnocení: 8.8/10 Komentářů: 135 Sdíleno: 13x Kategorie: audio

Značky: usa, anglie, legenda, osobnost, celebrita, rock, koncert, audio, živě, zpěv, zpěvák, fanoušci, bírmingham, chester bennington, linkin park

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Tohle je masakr.. Kurva..
Chtěla bych vydět vás,kdyby vás nějakej starej prasák v 6- ti letech po dobu 6 let pýchal do prdele a mlátil vás!!!!!Asi s toho kreténi měl ty depky,ani si to neumíme představit co to je.A tupani,jeho vlastní děcka byli jen ti dva kluci!Byl to pan zpěvák ať už bral nebo ne,jenom se stiím snažil žít.
ty šlapko zasraná abych tě nevopíchal já.
Nevím prč si myslíte že byl fetka mate nějake dukazy nebo něco nic to že to řekne nějaka mrdka tak nikdo zvas tady nemá uctuk mrtvým nevím jak vy ale měli by jste si přečíst jeho životopis a by jste neumřeli blby a vyfetovaní zmrdy myslím to na ty co tady píšou hate na Chestera a jen zavist jak byl slavnej a že něco dokazal a zrovna vy co píšou hate tak jste male děti co by potřebovali od rodiču přemrdat a znovu vychovat
ten debil chcíp a mě je líp
Debil si u mě Ty,jenom to že i přez všechny ty sračky dokázal to co dokázal,měl určtě víc odvahy než mi všchni!!!!
Ten už to věděl...
to je první věc, která mě napadla, když jsem to zkouknul...
se dal na zpivanky ? proto se zabil udelal bych to taky po takovym cajdaku misto pořadný hudby
Se vší úctou k němu, líto mi ho není. Když budu pokrytec a budu ignorovat všechny ostatní mrtvé, kteří jen nebyli slavní a bohatí, budu litovat třeba Schumachera, kterej se přizabil nešťastnou náhodou. Tenhle bral drogy a nedal to. Jeho věc. A je to sobec, nechat po sobě tolik dětí.
  • Lasy
  • 21.07.2017 23:55
jinak zážitek to mohl být zajímavý
  • Lasy
  • 21.07.2017 23:55
jako LP rád poslechnu, kdysi sem je poslouchal dost. ale abyste tady odsuzovali každého kdo na jeho účet zavtipkuje. Chester si vzal život sám a nechal tu docela mladý děti, ty mu to jen tak neodpustí... :confused:
zabil se kvůli poslední větě :disappointed: shit