Crush fetish (varování)

13. července

Crush fetish patří pod sexuální fetiše a parafilie (sexuální deviace) - sexuální vzrušení je při něm spojeno s rozdrcením neživých předmětů nebo živých stvoření (např. hmyz, hlemýždi, pavouci, ptáci, plazi, savci). V nejvážnější formě jde o smrtelné mučení znehybněných zvířat jako jsou psi, kočky, prasata i opice. Ve filmech se obvykle objevuje žena, která svými chodidly drtí objekt na podlaze. Buďto má bosé nohy nebo má na sobě vysoké podpatky (jiná obuv se moc nepoužívá).

Známým režisérem crush filmů je Jeff Vilencia, který používal hlavně mláďata savců. Sám o sobě tvrdí, že když už mu byly cca 3 roky, opakovaně zkoušel přimět lidi, aby na něj šlápli. 

V mnoha zemích, včetně Spojených států, jsou tvorba a prodej crush filmů nezákonné. Většina filmů pochází právě z USA, ale první zatčení proběhlo v roce 2002 ve Velké Británii. Šlo o režiséra Craiga Chapmana a tři "herečky" Christine Besford, Sarah Cooke a Therazu Smallwood, kteří si natáčením přišli na stovky tisíc liber. 

V roce 2006 se objevilo video, ve kterém žena v jehlových podpatcích rozšlape kotě. Video končilo průnikem podpatku do oční dutiny a úmrtím kotěte. Lidem se podařilo odhalit identitu pachatelky - šlo o Číňanku Wang-Jue, která pracovala jako zdravotní sestra. Vše natočil muž pracující jako kameraman v televizní stanici. Wang-Jue později zveřejnila omluvu na oficiální internetové stránce města Luobei a prohlásila, že se k natáčení nechala přesvědčit po rozvodu, kdy na tom nebyla psychicky dobře. Jak ona, tak kameraman byli následně propuštěni z práce. Tím to ale skončilo, protože jejich čin nebyl podle čínských zákonů o týrání zvířat protiprávní.

2.3 /10

košík

Zhlédnuto: 15 250x Hodnocení: 2.3/10 Komentářů: 84 Kategorie: hnus

Značky: hnus, zvíře, nohy, zmrd, zvěrstvo, týrání, fetiš, mučení, děvka, úchylka, mládě, piča, rozdrcení, králík

Komentáře

Pohonil jsem.

Zobrazit celou diskuzi