Cyklista vs. holčina

29. prosince

26.prosince 2020, Jalhay, BELGIE: Otec natáčel rodinku na procházce, když v tom jeho 5letou dceru sejmul projíždějící cyklista.

Policie cyklistu identifikovala a údajně mu za napadení nezletilého hrozí 1 měsíc až 1 rok vězení a pokuta. Muž se brání tvrzením, že kolenem jen udržoval rovnováhu.

4.9 /10

košík

Zhlédnuto: 26 902x Hodnocení: 4.9/10 Komentářů: 210 Kategorie: video

Značky: video, zima, sníh, rodina, napadení, kolo, zmrd, belgie, dítě, cyklista, evropa, koleno

Komentáře

Zkurvena cyklomrdka, ktera ma potrebu otravovat lidi i v zime. Ma mit to zkurvene kolo nekde v kulne a nekurvit lidem klidnou prochazku krajinou. Byt tim fotrem, tak mu dam takovou kopacku z otocky, ze by tam zuby sbiral do jara, kripl vymrdany zkurveny pojebany. Aby jeho decka honila rakovina po poli...
Ta situace je dost oboustranna ty mrdko. Šulin na kole sice měl zastavit, i když volal a byl slyšet i klakson. Nadruhou stranu si ta rodinka mohla dávat majzla, nejsou tam jen oni, ale chovaj se jakoby jim to tam patřilo. Fotr stopro viděl, co se děje, ale asi čekal, že borec sleze z kola, a půjde zbytek vycházky za nima, ne? Navíc to není chodník, ale buďto lesní cesta, nebo štěrková cyklostezka, byli jste někdy v lese vy městští šupáci?
měl se na kolo vysrat a vzít kawasaki krosku a pěkně ohulit za nima motor do 11tor pak by určitě uhnuli všichni.
je to jasna cyklomrdka

Zobrazit celou diskuzi