Debilní rodina v safari parku

Nové hry a bonusy od Sazky! Získej 300 Kč hned a 5000 Kč do hry. Registruj se tady.

11. května

NIZOZEMSKO: Video z holandského safari parku Beekse Bergen, kde jistá rodina z Francie vylezla z vozu u tří gepardů. V parku je přísně zakázáno opouštět vozidlo, ale tato rodina si kousek od šelem dělala piknik, či co. Manažer parku Niels de Wildt řekl nizozemské rozhlasové stanici NOS, že gepardi nebyli hladoví a ani nechtěli lovit, což lidem asi zachránilo život.

9.4 /10

košík

Zhlédnuto: 20 061x Hodnocení: 9.4/10 Komentářů: 68 Kategorie: video

Značky: video, nizozemsko, rodina, o fous, nebezpečí, útok, štěstí, debilita, zvíře, šelma, nezodpovědnost, francie, holandsko, turisté, park, gepard, rodiče

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
To museli být Belgičani.
Účastnicí zájezdu , typicky blbá rodinka 😊
Ty rodice by meli zavrit a dat dite do decaku. IQ pod uroven Rusu
Blbý, blbější a nejblbější na výletě....
to si dělaš prdel,jak muže bejt někdo takhle blbej?
Snad brzy chcípnou,tyhle lidi prostě nemusí bejt na planetě A to věřím,že ta píča jak nesla to dítě,si ještě říkala,co si to ty kočičky dovolují vždyť já sem hvězda všude vítaná,j nejezdím k moři ale k móři a manžel je vážený podnikatel,a my sme rodina superchytráků.Prostě lidstvo je horší jak negr.
Nemas zac
Aby chcíply mrdky zasraný!!! To že nechtěli lovit hlavně zachránilo život jim samotným, protože kdyby zkurvenou rodinu napadli, tak je nechaj beztak utratit. Jo a už vidim co z toho haranta vyroste za sráče když už od mala vidí u rodičů že nějakej zákaz hovno znamená.
Lidi na vyspělém západě jsou jen velké chodící pytle hnoje. Přál bych jim ať se opíchají s negrama a jdou do piče a na nás na Slovany ať radši vůbec nesahají.
Dozivotni zakaz navstevovat takova zarizeni. Presne takovy kreteni to kazej vsem.