Divoký východ

10. ledna

12.prosince 2020, New York, USA: Střelba kvůli hádce o peníze v lahůdkářství La Vaquita Corp. ve vesničce Copiague na Long Islandu, při které zemřeli dva muži a dva byli ve vážném stavu hospitalizováni. Obětmi byli 61letý majitel podniku Bolivar Rodriguez (zasažen za pultem) a 47letý zákazník Manuel Cruz-Hernandez. Střelcem byl 62letý Dionicio Calderon-Oseguera, který byl obviněn z dvojnásobné vraždy a dvojnásobného pokusu o vraždu. Uvězněn je bez možnosti propuštění na kauci.

6.3 /10

košík

Zhlédnuto: 12 661x Hodnocení: 6.3/10 Komentářů: 38 Kategorie: video

Značky: video, usa, mrtvola, smrt, vražda, zranění, psychopat, cctv, obchod, zastřelení, střelba, headshot, new york, postřelení, ozbrojenec, kovboj

Komentáře

Co je to takové lahůdkářství? Vypadá to jako divná hospoda.
ten bude mít teď peněz
Ze začátku to vypadalo, že debatu vyhraje muž v kšiltovce. Zanedlouho přišel zvrat a zarostlý kovboj vytáhl silnější argumenty, čímž oponenta i přihlížející překvapil a s přehledem zvítězil.
based and cowboypilled 🤠🤠🤠🇺🇸
red dead redemption 5:-D
Dyk to tu bylo nedavno ne?
Už podle klobouku jsem tipoval, že to bude kokot.
zajimava reakce tech ostatnich. Vidi kdo strili, vidi i zbran a stejne nedjou po ni. Jen se pokousi kolem toho magora projit. Ten kdyby chtel/mohl, tak je tam postrili vsechny bez sebemensiho problemu.. Proste jako ovce na porazku. Snad by moje reakce nebyla stejna..
Pico, premyslej 😀 Tady tenhle koment fakt neni na miste. Skoro nikdo si nevsimne, ze vytahl kver, dokud nezacne strilet. Nevidi, co se deje. Za pet sekund je po vsem. Ty kdyz cumis na video, tak cekas, ze se bude strilet, ale borci u stolu se bavi o vcerejsi Ordinaci v ruzove zahrade a nez jim to vubec dojde, tak strelec uz je venku.
Dal jsem ti lajk, protože máš pravdu, píčo.
Sikovny kluk, mozna te za odmenu necham se divat, az budu rajtovat na tve stare.
Klidně si vem moni starou. Já si raději užívám s mladou.
Ta žena na konci asi volala pana Wolfa.