Dopravní nehoda #613 (foto + video)

22. dubna

19.dubna 2018, Clementi, SINGAPUR: Netrpělivý taxikář způsobil tragickou nehodu, při které zemřela 19letá vysokoškolačka Kathy Ong. V taxíku s ní jeli další tři studenti, kteří byli společně s oběma řidiči převezeni do nemocnice. 

3.0 /10

košík

Zhlédnuto: 16 836x Hodnocení: 3.0/10 Komentářů: 46 Kategorie: hnus

Značky: srážka, hnus, smrt, dashcam, dopravní nehoda, chyba, toyota, singapur, debil, křižovatka, asie, taxi

Sazka ti dá na ruku ihned 100 Kč jen za registraci. Navíc můžeš získat až 3000 Kč do hry zdarma. Registruj se hned.

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
A neuděláš nic, tvůj život je v rukách nějakýho debila...
mohla se připoutat
jojo... na boční náraz to fakt pomůže... boční náraz v rychlosti 30 km/h je hranicí, kdy máš větší šanci chcípnout než přežít... To samé v čelním nárazu v 50 km/h... Zlomí se ti krk... ty "připoutat" :smile:
ok aspon by neproletela okénkem a ty čisla jsou na jedničku znalec v oboru měl jsem štěstí že jsi šel kolem
Tyvole to jsou zase kecy jak z Besipu. Nestraš tu lidi. Byl jsem připoutanej při čelním střetu v 80 km/h a kromě modřiny od pásu mi nic nebylo. Nikomu nic nebylo, a to jsme byli v autě 3.
aj ked si zlomis krk tak nechcipnes....
Až teprv potom ten kolotoč vypli,co?
Tu neslo o celny stret a ani Miras nepisal o celnom strete
Čelní náraz v 80 km/h do betonový zdi? Tak to jsi měl buď dobrý auto, kurva velký štěstí a nebo lžeš jako když tiskne... Jestli tě to v 80 někam odhodilo, tak v pohodě, ale z 80 na nulu a mít jen modřinu od pásu ... pochybuju. To by ti žebra dělali akupunkturu zad...
Besip je tak možná pro Český Pepíky, kdybys občas zabrousil do zahraniční literatury, která se věnuje statistice v dopravních nehodách, třebas něco od G. Nilssona, tak bys nemusel žvatlat tyhle trapný kecy...
Podle toho co pišeš je pak naprosta kravina že z 5lidi je dead jen jeden spiš jeden měl max přežit a to s doživotnima nasledkama to je snad vic než zázrak a vlastně každe druhe bočni střet ve městě konči zlomenym krkem to jest nevyvratitelná pravda, děkuji za rozšíření znalostí
Do jaký betonový zdi? Normálně do protijedoucího auta. On nám tam vjel z vedlejší a bohužel jak náš řidič tak on se snažili vyhnout na stejnou stranu. Šlo mi jen o to, že katastrofický scénáře z televize jsou přehnaný.
Tak vjel z vedlejší a nebo byl protijedoucí? :smile: Nějak se nám do své pohádky zamotáváš :smile: A jak se zdá, tak to nebylo v 80 na tvrdo, ale nejspíš z 80 jste dobrzdili někam na 00 nic a pak jsem se lízli... Protože čelňák do protijedoucího v 80 - 80 bys asi nedal s modřinou od pásu :smile: tak pokračuj v pohádce, před spaním si zas počtu... :smile:
Nikde jsem netvrdil nic z toho co píšeš. On nečuměl, odbočoval z vedlejší do směru proti nám. A když si nás všiml, šlápl na plyn aby se dostal co nejrychleji do svýho pruhu, to už ale náš řidič dělal úhybný manévr a čelně jsme se střetli. 00nic to asi nebylo, protože auta šla na vrakáč :smile:

Zobrazit celou diskuzi