Dopravní nehoda #799

14. března

11. březen 2023, Herceghalom, Maďarsko: Prachová bouře způsobila náhlé snížení viditelnosti na dálnici M1 u Budapešti a způsobila vážnou dopravní nehodu, při níž se srazilo pět tahačů s návěsy a 37 dalších vozidel. Při nehodě došlo k požáru 19 vozidel a 36 zraněním, z nichž 13 bylo vážných a jeden 44letý muž zemřel.

5.5 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 3 994x Hodnocení: 5.5/10 Komentářů: 15 Kategorie: nehody

Značky: auto , srážka , smrt , dashcam , dopravní nehoda , náklaďák , dálnice , nákladní vozidlo , mlha , smrtelná nehoda

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Co to zas je za pičovinu... Jak může prachová bouře něco způsobit? Nehodu způsobili kokoti za volantem. Já žádné náhlé snížení viditelnosti nevidím, špatná viditelnost je minimálně od začátku videa a čuráci nezpomalí.
Jasný, vidim hovno, tak proč do něho nevjet? 🤔 YOLO!
Aj na Slovenskej strane toto bolo smer Rajka. Tiez mensie nehody a dialnicu radsej uzatvorili.
Jenom totální kokot, jakmile uvidí, že jde viditelnost do kopru, nezačne ihned brzdit a valí to naplno dál. U nás je to podobné. Kolikrát jsem jel na dálnici Praha - Turnov v mlze a párkrát dokonce v noční mlze. Dalo se jet tak 70-80 km/h, aby člověk stíhal sledovat na krátkou viditelnost vodící čáry. Kolem mě lítali borci 140, to absolutně nemohli tušit, kam jedou a jeli naslepo. Však jsem je také po pár kilomtrech občas dojel rozmrdané mimo dálnici nebo o někoho jiného.
Jak ho ten retard s A1 ještě předjel a zařadil se před něj. No jo no, země inteligentů, s hlavním inteligentem v čele.
A ty si myslíš, že když by za premiera měli proevropskou submisivní děvku, že by jako v té mlze zpomalili ?
Myslíš nejůspěšnějšího předsedu EU všech dob ? Za jehoš předsednictví se udělalo tolik dobra, jako dojednání ukončení výroby spalovacích motorů a rozříření emisních povolenek na pohonné hmoty a vytápění a tím výrazné zdražení ? Děkujeme Péťo❤
To jsou opravdu retardi, tohle prostě nepochopim, dobře jim tak, chudáci ti co mají rozum a skončí tam taky bez vlastního přičinění.
není nic vidět..radši přidám ať to rychle projedu
  • Sert
  • 14.03.2023 13:29
Mlha jako kráva a jedou kilo.
jak vidíš, stačí, když jede kilo jen někdo. 😃
Hmla o 14tej. Jaj Dik more
Viditelnost perfektní, není důvod zpomalovat.