Drogová válka v Brazílii #23 (2 videa)

09. května

BRAZÍLIE: Týpek, který asi nebyl žádný svatoušek, si docela slušně před smrtí užil. Nejprve mu jeho konkurenti v drogovém byznysu uřízli uši a následně ho donutili je požírat (1.video). Poté mu vrazi chtěli uřezat/useknout hlavu a když to nevyšlo, rozpárali mu břicho a vytáhli vnitřnosti. Po dlouhou dobu vraždy byl stále naživu (2.video). 

5.0 /10

košík

Zhlédnuto: 10 902x Hodnocení: 5.0/10 Komentářů: 48 Kategorie: hnus

Značky: hnus, mrtvola, smrt, vražda, brazílie, dealer, drogová válka, drogy, dekapitace, zvěrstvo, zaživa, mučení, střevaven, jížní amerika, vnitřnosti

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Pohoda, klídek. Tak mě rozřezávaj a zabíjej. Nu což.. Jejda nezapoměl jsem si nakoupit? Ajo, to je vlastně teď už jedno. Haha.. Každý zvíře by se cukalo a bojovalo do poslední chvíle. Člověk je fakt podivnej tvor. Samý uřezávání hlav a všichni poslušní jak pejsci čekající na svačinku. Žádnej boj, žádnej pokus o útěk. Nic. Roztomilé.:blush:
co je moc to je moc - tam musíš chodit s bouchačkou a vždy poslední kulku pro sebe
Špatná reklama, taky reklama - NIKE
  • dccz
  • 10.05.2017 21:10
to bude podobnej pocit jak v brise motylky :-D
Todle se nedá komentovat to néééé fujky
  • soet
  • 10.05.2017 20:17
stuck in the middle with you
Za to jak držel si určitě zaslouží 10
Ten mosel byt zfetovaný totálně pod obraz! Není možné, aby u tych uší ani nepípl, do prdele...Já řvu, když mám jebáka za uchem!!!
A co teprve beďar na rtu....
tyhle cikáni jsou už fakt horší než arabáči... a vzheldem k tomu, že Brazílie má cca 200mil.obyvatel tak to ještě na pár videí bude :( hnus
  • kien
  • 10.05.2017 14:52
Tak to už je docela hnus tohleto!