Zpět na zeď

16. února

ESB po nárazu letadla

28.července 1945, New York, USA: Vinou chybné navigace v mlze narazil do severní strany (mezi 79. a 80.patrem) Empire State Building americký bombardér B-25, který pilotoval William F. Smith jr. Při neštěstí zahynulo 11 lidí pracujících v 79. patře a tři členové posádky. Při nárazu jeden motor spadl do výtahové šachty, kde způsobil požár, jenž byl po 40 minutách uhašen. Druhý motor proletěl budovou a skončil jeden blok dále, na střeše jiné budovy. Nárazem ani následným výbuchem nebyla narušena statika budovy, škody byly vyčísleny na 1 milion dolarů. Hned následující týden byla tehdejší nejvyšší budova světa opět otevřena.

Jistá Betty Lou Oliver tehdy obsluhovala výtah, který se kvůli nárazu zřítil o 75 pater. Pád ale přežila a dodnes je zapsána v Guinnessově knize rekordů.

9.3/10
  • Komentářů: 91
  • |

Komentáře

Zase je to tady plný vypatlaných konspirátorů. A ono nemá cenu jim něco vyvracet. Když si pak nějakej vygumovane rusák vymyslí že jsou ve vakcínách čipy od Gatese a relativně velké procento lidí tuto nelogickou debilitu vezme jako fakt a budou se o tom hádat "do krve". Tak proč jim vyvracet něco složitějšího? 😝
Asi trošku jiná letadla hned po vzletu.
A pak napálí letadla do dvou moderních paneláků a ty se krásně sesypou 😃
+ WTC7 jakbysmet 😃🦄
Asi trošku jiná letadla hned po vzletu.
to bude fake news, protože kdyby do toho baráku narazilo letadlo, tak se po pár hodinách sesype rychlostí volnýho pádu 😞
Všichni konspirátoři, májí své konspirace proto, aby se poznali a mohli se scházet na tajňáka si hulit péra.
Tak ona to není legrace, protože se to totiž nestalo poprvé a mám takové tušení že ani naposled. Viz: RMS Lusitania, Pearl Harbour, Tonkinský záliv, 11.9.
Malá domů je jejich specialita.
Vsichni konspiratori tady jste jen dementni zmrdi a hroudy hliny. Asi vam uz vakcina rozhodila DNA a jste uplne nacipovany. Mate v sobe cipy voe.
Můžete si prohlédnout můj porno na odkazu - www.onlyprivate.site/xxv
porovnávat konstrukci dvojčat a ESB je stejné jako srovnávat ty dvě letadla... Kdo viděl dokument September 11: The New Pearl Harbor, nemůže ofiko verzi věřit ani omylem. Ona jinak stačí obyčejná fyzika ZŠ btw 🤠
  • LUF
  • 23.02.2021 10:29
A ty už jsi tu ZŠ dokončil?
Tak hlavně při 9/11 spadla i budova WTC #7 do které vůbec žádné letadlo nenarazilo, tudíž věřit oficiální verzi nešlo vůbec nikdy.
wtc7 mela celou zadni ast v prdeli..proto spadla...to ze ti staci zaber ze predu kde to neni videt je vec jina....7 hoidin ta budova horela..https://www.youtube.com/watch?v=PK_iBYSqEsc&ab_channel=NationalInstituteofStandardsandTechnology
Bylo mnoho budov, které shořely nebo měly část stěny v prdeli, ale žádná z nich kvůli tomu nespadla k zemi takhle volným pádem, to uměla jen jedna jediná na světě a to WTC #7. Technicky spadla příliš rychle, viz Raleighův útlum.
No jo, ale hořela na základě čeho? Že při takovym neštěstí tedy nehořelo těch budov kolem víc? Vždy se na to dá koukat z více stran. Pravdou je, že američani mají v historii tolik prapodivných událostí, že se nelze divit že vzniká tolik konspirací. http://internetweek.cz/newyorska-dvojcata/co-se-stalo-11zari-2001-pad-wtc-utoky-dvojcata-pokracovani
Hořelo uvnitř WTC #7 a hořelo zřejmě jenom kancelářské vybavení, při čemž se nespustili sprinklery, které se musí každý rok kontrolovat. Zřejmě někomu šlo hodně o to, aby tam byl alespoň nějaký požár, aby pak zakamuflovali odstřelení budovy.
tihle dementi, co maj vsechny znalosti z dokumentu na youtubu, jsou akorat k smichu.... musim se dycky smat tem argumentum, pres kopirat vsechno stejny z nejake picoviny co nekde videli, v palici nasrano, ale experti na vsechno a neumi postavit ani psi boudu 🤣🤣
Co se týká vylágrovaných palic, jako třeba v případě djoriech, tak to se týká lidí co jsou ochotni připustit myšlenku, že by budova se železnou konstrukcí mohla jít k zemi k volným pádem jen tak sama od sebe, jak se stalo s WTC #7 a totéž že by se dopravní letadlo vměstnalo do třímetrové díry.
Jo někomu šlo o schození budovy tak čekal až někdo ukradne letadlo a napálí to do ní. Tak mě jde o sestřelení babiše tak si počkám.
Pamatuji si ty záběry už špatně, ale okolo v té vejšcemělo jako hořet co? Tam nic nebylo tak blízko a stejně vysoký. Konspirátoři to maj jednoduchý, nemusí nic umět stačí jenom tlachat.
WTC byly kancelářské budovy, kromě nábytku a koberců tam nemělo moc co hořet a samozřejmě kerosin z letadel. Kerosin z letadel rozhodně nemohl spálit 110 pater.
Další důkaz, že tyhle budovy náraz letadla naprosto bezpečně ustojej... Narážím samozřejmě na to, že 11. září je práce CIA a zbrojařské lobby! A klidně mi dejte, kolik palců dolů chcete!
Můžu tě uklidnit, nechci ti dát vůbec žádnej palec 😉
Nehodlám se pouštět do konspirační bitky, jen poznámenám, že B25 je o dost menší než letadla, která napálila do WTC. Pravdu o WTC se nejspíš nedovíme nikdy.
B25 - hmotnost 9 tun... Boeing 767-222 - hmotnost 179 tun... To je jako kdybys tvrdil, že když Smart nezboří Oktávku, tak musí Oktávka rozdrtit i plně naloženej kamion. Přesně takovou sračku si tady napsal.
A ještě pro inteligentnější. B25 rychlost 450 km/h, B767 rychlost 900 km/h. Kinetická energie roste s kvadrátem rychlosti. Dvojnásobná rychlost je tedy čtyřnásobná energie. Náraz do dvojčat byl tedy 80x silnější než tohle a nepočítám množství paliva, které bylo o desítky tun vyšší. Pokud tohle dokáže udělat B25, tak se divim, že dvojčata nespadly hned po nárazu.
Ty vole místním inženýrům z vysoké školy života tady nemůžes argumentovat fyzikou, kdes to kdy viděl? 😃
  • LUF
  • 23.02.2021 09:58
Jsi magor
Tak hlavně při 9/11 spadla i budova WTC #7 do které vůbec žádné letadlo nenarazilo, tudíž věřit oficiální verzi nešlo vůbec nikdy.
  • LUF
  • 06.04.2021 14:51
Další kašpar, co popírá oficiální verzi aniž by znal nejzákladnější její tvrzení
O tom, že B25 a B767 jsou hmotnostne naprosto jinde polemizovat nebudu. Dira v tvoji fyzikalni vsuvce je v tom, ze proudova letadla tech 900km/h dosahuji pouze ve velkych vyskach. Ve 300m nad zemi je ta dosazitelna rychlost spis blize tem 450km/h. To, ze nezkuseny pilot by se pri maximalni rychlosti do ty budovy proste netrefil nechame stranou na dalsi debatu...
Oficiální verze je tato: V nejstřeženějším vzdušném prostoru na světě se třem amatérům s výcvikem na Cessnu podařilo unést tři dopravní letadla plná pasažérů a letět s nimi hodinu aniž by k nim vzlétly stíhačky. Na konci letu se v prudkém oblouku s nimi strefili do dvou budov WTC #1 a WTC #2, které se následně zřítily k zemi volným pádem s uvolněním mračen bílého kouře, který v kancelářské budově neměl z čeho vzniknout.
Budova s názvem WTC #7 spáchala sebevraždu ze žalu po ztrátě dvou kamarádek WTC #1 a WTC #2, tak že spadla k zemi volným pádem taktéž. V troskách budov #1 a #2 se našel cestovní pas jednoho z únosců, takže nemůže být pochyb o tom kdo to spáchal. Třetí letadlo s rozpětím křídel více než 20 metrů, včetně dvou dvoutunových motorů se celé vměstnalo do díry v Pentagonu o průměru 3 metry.
A kdo to tedy udělal? Agenti CIA? Kdo je tak pomatenej aby si sedl do letadla a zabil se? A ty stopy a poškození po cestě k pentagonu tam rychle udělali znovu agenti CIA?
Nevím kdo to udělal, ale vím proč to udělal a to za účelem přesvědčit americkou veřejnost k převzetí moci v Iráku.
Zajímavý je, že díra v Pentagonu je +/- podobná dírám, který byly ve WTC po nárazu letadla.. mám rád teorie, mám rád kritický myšlení, ale pohádka, je někdy prostě jen pohádka, i když má pěkný příběh.
To není pravda, ve WTC #1 a #2 byly díry ve tvaru obrysu letadla. V Pentagonu byla díra kruhová, to je spíše případ pro dálkově naváděnou raketu.
ty ses tupickej konspiracni pablb bez vlastniho mozku co papouskuje picoviny co nekde cetl, srovna takovou malou mrdku pred pristanim s boeingem pro 300 lidi s 90 000 litrama vysoce horlavyho benzinu.... napustil bych vas barak/byt 10 000 litrama leteckyho benzinu a videli by sme jestli by to spadlo az by to dohorelo....
Nebyl to benzín, do letadel se tankuje kerosin, ty tupče. A do budovy WTC #7 žádné letadlo nenarazilo a žádný kerosin tam tak nehořel, ty tupče.
Prázdenej bombardér letící v mlze VS plný letadlo natankovaný na dlouhý let v plnej rychlosti. A co když teda ty dva idioti co řídili ty letadla a věděli že do nich napálí, si tam ty nálože připravili sami? To je asi nad tvoje chápání. A země už je placatá nebo krychle?
Tupá hlavo, do budovy WTC #7 žádné letadlo nenarazilo. Ty nálože se do všech tří budov instalovaly při kompletní rekonstrukci elektřiny, probíhající několik týdnů před tím. Rekonstrukce byla tak důkladná, že vždycky vysvěhovávalo celé patro, na kterém se rekonstruovalo. Co se týká požáru, tak kerosin mohl zapálit několik pater, ale rozhodně jenom malou část ze 110 pater.
No, jistá Betty Lou Oliver musela těch 75 pater ale pořádně vodpružit v kolenou... 🙃
bety se ten vytah musel nejak pohaluzi zaseknout že nespadl plnou rychlosti jinak by zni byl maximalně protlak 😃