FAKE: Ukrajinský voják ohrožující matku s dítětem

30. března

24. březen 2023, Ukrajina: Řidič ukrajinského vojenského vozidla zastavil auto ženy s dítětem. Následně ukrajinský voják ženu konfrontoval, že ohrožuje jeho lidi na silnici a nerespektuje pravidla silničního provozu. Když voják zjistil, že se jedná o muslimku, která navíc mluví rusky, začal být vůči ženě ještě agresivnější a nazval ji "sviní". Přikázal jí, aby mluvila ukrajinsky. Poté se rozzuřil a vystřelil na auto a následně vypálil několik ran do vzduchu před autem.

 

Video bylo údajně zinscenováno a natočeno v Doněcké oblasti asi 30 kilometrů od nejbližší frontové linie. Tedy v místech, která jsou v současnosti pod kontrolou Rusů a Ukrajinci se tam tak nemohou nacházet. Vojenské vozidlo je prý také ve skutečnosti ruské. Žlutá páska na ruce, kterou mají vojáci na sobě, nesedí, protože tuto barvu Ukrajinci již několik měsíců nepoužívají. Záběry byly rovněž pořízeny na palubní kameru, jejíž používání Ukrajina po začátku války zakázala, aby neprozradila pozice ukrajinské armády Rusům. Ruské ministerstvo, které video zveřejnilo na svém účtu na Twitteru, svůj tweet smazalo krátce po zjištění, že se jedná o zinscenované video.

 

2.5 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 10 836x Hodnocení: 2.5/10 Komentářů: 164 Kategorie: video

Značky: dashcam , rusko , střelba , voják , válka , muslimové , ukrajina , dítě , ohrožení

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Počkám si na reakci proukrajinských sviní tady... Ale určitě budou mít pro ty nacistický prasata nějakou obhajobu, že?
Ty vypatlany curaku...tohle video je prokazany a priznany fake z dilny ruskych mrdek, ty mrdko z prdele. Dej si facku a tahni vykourit svojeho ozraleho fotra, kokote...
ty odpad clovek neprospesny pre spoločnosť.Slava Rusku 🇷🇺ty skurvysyn
Zavri tu materu picu, baranomrde zkurveny cobolsky. Ty proruska kryso zkurvena. Aby tvoje familie chcipala v bolestech, kurvo madarska
Kdybych byl tak jednoduchý jako ty, ukončil bych to dřív než než na to někdo přijde. Což se asi už stalo v dávné minulosti, viď? 😃 Potrate.
  • beca
  • 30.03.2023 13:49
a co nam povis ted ty vylizana palice, lidi jako ty zerou tu propagandu od rusaku kteri ji nikdy moc dobre neumeli jak s navijakem 😃 😃 Ted drzis hubu vid ? Nechpau ze nekdo je tak debilni a vylizanej, ze veri tomu, ze tam Rusko prijelo Ua denacifikovat tvl. rusko ktery ma x desitek let ve stevete nalepku zeme s nejvetsi nacistickou zakladnou na svete. Ukrajince rad taky nemam ale tady si musi normlani clovek hned rict, ze je tady neco spatne.Jeste zacni s tim jak se tam zabijeli na donbase lidi za to ze mluvili rusky a udelas ze sebe uz uplnyho kretena.Jen pro info, 1/3 clenu azovu mluvi skoro jenom rusky.

Zobrazit celou diskuzi