FEMEN zaútočil na Zemana

Sazka ti dá na ruku ihned 100 Kč jen za registraci. Navíc můžeš získat až 3000 Kč do hry zdarma. Registruj se hned.

12. ledna

12.ledna 2018, Praha, ČR:  K prezidentovi Miloši Zemanovi se dnes ve volební místnosti v pražských Lužinách vrhla ukrajinská aktivistka FEMENu vysvlečená do půl těla. Žena se před příchodem prezidenta ukrývala mezi čekajícími novináři. V okamžiku, kdy se chtěl Zeman před volební komisí legitimovat, si sundala košili a s výkřiky "Zeman, Putin's slut" (Zeman, Putinova děvka). Stejné heslo měla také napsané na těle.  Proti ženě zakročila ochranka, Zeman z místnosti podporován ochránci odešel. Po několika minutách se prezident vrátil. Uvedl, že je poctěn, protože ho napadla aktivistka skupiny Femen, která nedávno napadla také papeže. Skupina se k akci přihlásila na sociálních sítích.

6.1 /10

košík

Zhlédnuto: 27 665x Hodnocení: 6.1/10 Komentářů: 422 Kategorie: video

Značky: video, prezident, politik, nahota, ochranka, ukrajina, praha, česká republika, volby, aktivisté, protest, femen, miloš zeman

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Telefonní stát... telefonní stát....
kdo sleduje south park tak pochopí :slightly_smiling_face:
Drahošovu kampaň dotuje Zdeněk Bakala.
Ochranka selhala ale má štěstí zeman se nestihl otočit a všimnout si incidentu :smile: kurna, sry ale kde nechal vozík? skoro "neutekl" a kdo má být další? kdokoliv.... penize z A jdou do ...... B. Nevím co čekáte za změny.. a pokud tady mluvite o IQ tak to jo! pokud se nepletu řada seriovejch vrahů a přesvědčených nacistů mělo přes 150. Mě bude stačit když to bude světlé a srandovní. ostatní rozhodují jiní.
Není na Ukrajinku trochu přičmoudlá???
Není na Ukrajinku trochu přičmoudlá???
Still a better love story than Twilight.
Ale mohla se tu větu piča aspoň naučit správně, 4 slova...
.. a kunda všech píč by se mohla naučit aspoň počítat.
Myslel jsem to tak, že 4 slova to jsou, když nezapomeneš na sloveso, víš, šmudlo? :slightly_smiling_face:
Je mi líto, tam žádné sloveso není. Každý mírně pokročilý ti to vysvětlí.
Bože, ty vole!!! Jak řikal Werich: Nejhorší je srážka s blbcem. Končim s touhle debatou, to je jak cikánovi vysvětlovat jak funguje splachovací hajzl. Kokoti blbý!
Jsem rád, že ho cituješ. Ty říkáš: "Zeman, Putin je coura",ale ona říká "Zeman, Putinova coura". https://www.helpforenglish.cz/article/2007092501-privlastnovaci-pad
di se spláchnout do záchodu
Tebe na zakladce šikanovali, ze musis poučovat na internetové diskuzi ty jelito
tak hlavně že druhý kolo není Paroubek vs. Kájínek, v tomhle státě je možný všechno :smile:
Ty vole, čtu tady tu diskuzi a nevycházim z údivu. Že sem leze banda debílků jsem věděl vždycky, ale že byste byli schopný plodit takovýhle sračky, to jsem nečekal. Držte píču se svejma konspiracema o Drahošovi a debilníma termínama jako je "ovce", "kavárna" a "sluníčkáři", který papouškujou jenom debilové co to někde slyšeli a nedokážou sami vymyslet nic. Vy kundy trapný!
Tak to bylo výživný ty buzerante nedostudovanej. Zrovna od krypla který tady povětšinou chodí jen blít sračky na Slováky to fakt sedí :smile: Jo jen si přiznej že to jsi slaboduchá sračka bez názoru tak jsi se chytill toho moderního, eurofilního. Vsadím se že ještě před měsícem jsi o svém idolu nevěděl ani hovno, teď jsi ale hroznê drsnej a cool že jo ty pyčo. Hmm, ne jenom jsi sežral co ti předhodili troubo.No to teda teskám ty chudáku :smile:
.. kdežto Zeman ja kandidát kvalitní, protože je _notoricky_ známý
Fakt tě lituju kámo.
Ne ne, to sebe lituješ! A oslovení kámo si nechej někam do ghetta od někoho jako ty mě bude milejší ,,zmrde" nebo nějak tak. :wink:
To rozhodně ne byl tam mnohem kvalitnější, bohužel taky méně známý kandidát a toho jsem volil. Ale pro Republiku teď lepší I ten Míla než Drahoš.
Hele, je ti aspoň dvanáct, už? :smile:
tak jako kyz me nadavaji do xenofobů a homofobů tak se pak jako nediv. Radši Hitler a eho vražený umysly než tydle smažky