FEMEN zaútočil na Zemana

12. ledna

12.ledna 2018, Praha, ČR:  K prezidentovi Miloši Zemanovi se dnes ve volební místnosti v pražských Lužinách vrhla ukrajinská aktivistka FEMENu vysvlečená do půl těla. Žena se před příchodem prezidenta ukrývala mezi čekajícími novináři. V okamžiku, kdy se chtěl Zeman před volební komisí legitimovat, si sundala košili a s výkřiky "Zeman, Putin's slut" (Zeman, Putinova děvka). Stejné heslo měla také napsané na těle.  Proti ženě zakročila ochranka, Zeman z místnosti podporován ochránci odešel. Po několika minutách se prezident vrátil. Uvedl, že je poctěn, protože ho napadla aktivistka skupiny Femen, která nedávno napadla také papeže. Skupina se k akci přihlásila na sociálních sítích.

6.1 /10

košík

Zhlédnuto: 24 641x Hodnocení: 6.1/10 Komentářů: 422 Kategorie: video

Značky: video, prezident, politik, nahota, ochranka, ukrajina, praha, česká republika, volby, aktivisté, protest, femen, miloš zeman

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Telefonní stát... telefonní stát....
kdo sleduje south park tak pochopí :slightly_smiling_face:
Drahošovu kampaň dotuje Zdeněk Bakala.
Ochranka selhala ale má štěstí zeman se nestihl otočit a všimnout si incidentu :smile: kurna, sry ale kde nechal vozík? skoro "neutekl" a kdo má být další? kdokoliv.... penize z A jdou do ...... B. Nevím co čekáte za změny.. a pokud tady mluvite o IQ tak to jo! pokud se nepletu řada seriovejch vrahů a přesvědčených nacistů mělo přes 150. Mě bude stačit když to bude světlé a srandovní. ostatní rozhodují jiní.
Není na Ukrajinku trochu přičmoudlá???
Není na Ukrajinku trochu přičmoudlá???
Still a better love story than Twilight.
Ale mohla se tu větu piča aspoň naučit správně, 4 slova...
.. a kunda všech píč by se mohla naučit aspoň počítat.
Myslel jsem to tak, že 4 slova to jsou, když nezapomeneš na sloveso, víš, šmudlo? :slightly_smiling_face:
Je mi líto, tam žádné sloveso není. Každý mírně pokročilý ti to vysvětlí.
Bože, ty vole!!! Jak řikal Werich: Nejhorší je srážka s blbcem. Končim s touhle debatou, to je jak cikánovi vysvětlovat jak funguje splachovací hajzl. Kokoti blbý!
Jsem rád, že ho cituješ. Ty říkáš: "Zeman, Putin je coura",ale ona říká "Zeman, Putinova coura". https://www.helpforenglish.cz/article/2007092501-privlastnovaci-pad
di se spláchnout do záchodu
Tebe na zakladce šikanovali, ze musis poučovat na internetové diskuzi ty jelito
tak hlavně že druhý kolo není Paroubek vs. Kájínek, v tomhle státě je možný všechno :smile:
Ty vole, čtu tady tu diskuzi a nevycházim z údivu. Že sem leze banda debílků jsem věděl vždycky, ale že byste byli schopný plodit takovýhle sračky, to jsem nečekal. Držte píču se svejma konspiracema o Drahošovi a debilníma termínama jako je "ovce", "kavárna" a "sluníčkáři", který papouškujou jenom debilové co to někde slyšeli a nedokážou sami vymyslet nic. Vy kundy trapný!
Tak to bylo výživný ty buzerante nedostudovanej. Zrovna od krypla který tady povětšinou chodí jen blít sračky na Slováky to fakt sedí :smile: Jo jen si přiznej že to jsi slaboduchá sračka bez názoru tak jsi se chytill toho moderního, eurofilního. Vsadím se že ještě před měsícem jsi o svém idolu nevěděl ani hovno, teď jsi ale hroznê drsnej a cool že jo ty pyčo. Hmm, ne jenom jsi sežral co ti předhodili troubo.No to teda teskám ty chudáku :smile:
.. kdežto Zeman ja kandidát kvalitní, protože je _notoricky_ známý
Fakt tě lituju kámo.
Ne ne, to sebe lituješ! A oslovení kámo si nechej někam do ghetta od někoho jako ty mě bude milejší ,,zmrde" nebo nějak tak. :wink:
To rozhodně ne byl tam mnohem kvalitnější, bohužel taky méně známý kandidát a toho jsem volil. Ale pro Republiku teď lepší I ten Míla než Drahoš.
Hele, je ti aspoň dvanáct, už? :smile:
tak jako kyz me nadavaji do xenofobů a homofobů tak se pak jako nediv. Radši Hitler a eho vražený umysly než tydle smažky