FEMEN zaútočil na Zemana

Sazka ti dá na ruku ihned 100 Kč jen za registraci. Navíc můžeš získat až 3000 Kč do hry zdarma. Registruj se hned.

12. ledna

12.ledna 2018, Praha, ČR:  K prezidentovi Miloši Zemanovi se dnes ve volební místnosti v pražských Lužinách vrhla ukrajinská aktivistka FEMENu vysvlečená do půl těla. Žena se před příchodem prezidenta ukrývala mezi čekajícími novináři. V okamžiku, kdy se chtěl Zeman před volební komisí legitimovat, si sundala košili a s výkřiky "Zeman, Putin's slut" (Zeman, Putinova děvka). Stejné heslo měla také napsané na těle.  Proti ženě zakročila ochranka, Zeman z místnosti podporován ochránci odešel. Po několika minutách se prezident vrátil. Uvedl, že je poctěn, protože ho napadla aktivistka skupiny Femen, která nedávno napadla také papeže. Skupina se k akci přihlásila na sociálních sítích.

6.1 /10

košík

Zhlédnuto: 27 667x Hodnocení: 6.1/10 Komentářů: 422 Kategorie: video

Značky: video, prezident, politik, nahota, ochranka, ukrajina, praha, česká republika, volby, aktivisté, protest, femen, miloš zeman

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Tak toto je stoka kretenů a debilů. To teda má tento stát vyhlídky. Divím se sám sobě že mám ještě nervy číst tady ty blijance od kokotů až do nebe šahajících !!! Jako prezidenta by jste si zasloužili Stalina. Ten by si věděl rady tady s tou špínou !!!
Máš recht. Už sem nelez.
ic do piči, ahoj..
Hochu... ty jsi strašný potrat.

Zobrazit celou diskuzi