Haďák #2

05. května

Neal Hunt Vám předvede jak správně zabít chřestýše nebo jiného jedovatého hada..

5.0 /10

spartanDC

Zhlédnuto: 13 454x Hodnocení: 5.0/10 Komentářů: 47 Kategorie: video

Značky: video, smrt, debilita, had, příroda, návod, chřestýš

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
  • k0s
  • 09.05.2017 13:43
:D :D :D ty kokos, asi 2 minuty jsem se musel smát! ale chudák had, stejného jsme potkali v nevadě a cca metr od něj a vůbec si nás nevšímal.
Dobrý :-)
Vo smrdutýho hada míň, paráda.
To abych se nejdřív učil švihat bičem. Snad lepší, hodit to jako laso po tchýni.
Se poserte .. zabil hada. Jsou mista kde jsou premnozeni a lezou lidem na dvorky i do baraku. Nechate si pokousat decka, psa a zenskou aby jste mohli rict z emate uctu k prirode ? mimo to je pecenej chrestys pochoutka a na pripravu staci nuzky, ohen a koreni.
Aha. Takže podle tvé logiky je tohle úžasné video pro ty, kdo mají na zahradě dvoumetrový šutr o který můžou chřestýše zabít? Nebo je spíš pro čuráky, kteří zabíjejí zvířata ve volné přírodě?
Tohle video jasně demonstruje, že žádnej šutr nepotřebuješ. Ten had je mrtvej už ve vzduchu.
Ano, to je pravda. Beru zpět, neviděl jsem to celé . Říká "whip it like a towel" - švihnout jako s ručníkem.
Škoda, mohl ho reflexem kousnout do jeho malého kokota...
Čůráček, kdyby si tak troufnul na krajty, který jsou na Floridě přemnožené, ale to by skončil dřív než by začal
kokot
Ja teda hady nemusím. Podľa mňa neurobil nič trestuhodné, navyše tam ich je ako po daždi. Keď je tu video ako sa niekto vyseka na motorke alebo umiera decko tak si tu z toho robíte piču ale keď niekto zabije hada tak sa idete posrat. Sa tu niektorí nad sebou zamyslite ...
Tak každý má svůj názor, že jo. Chuj co letí na motorce tam, kde nemá, ten má na výběr. A ano, úplně cizí chuj je mi rozhodně víc u prdele, než had, který na výběr nemá a pořádně se nemůže ani bránit. Mám holt k přírodě větší respekt než k cizím lidem a to rozhodně nejsem žádný zelený ekoaktivista.
Bear Grylls kadečo zabije a zje pre show a je to ok. Keby to tento chalan demonštroval kdesi v izbe pred webkou s uterákom tak zas by tu boli reči aký je to čuráček a kokotko a že ,,určite,, by tak zabil hada. My sme ako malé deti tiež tĺkli vretenice, pálili lupou mravce a stielali potkany a myši vzduchovkou. Teraz je doba kedy niečo takéto ide pobúriť celú lberálnu spoločnosť, ale to že pol sveta nemá čo do huby to nikoho netrápi. Zabil hada - nič viac, nič menej
Je to kokot a to video je úplně zbytečné. Protože Za 1. Kolik lidí ti veme něco tak jedovatého, jako je chřestýš, za ocas do pracek? Za 2. uvidí ho jistě i děti a průser je na světě (zkusí si to, znáš děcka). A Za 3. Určitě budeš mít na zahradě nachystaný, nebo venku v kapse nesený dvoumetrový kus skály o který s hadem v případě potřeby třískneš. Pokud potkám myš v přírodě, taky ji nezabiju. Pokud mi bude škodit v baráku nebo na zahradě, tak ano. Toť vše.
Tak sorry. S tím šutrem jsem se spletl, bo jsem to nedokoukal s hadem jen švihl ve vzduchu. Jinak to vidím stejně jako výše.
No a práve v tom je to kúzlo že ukázal niečo nové. Za mňa má palec hore, viac k tomu už nepoviem...
Tomáš Hertl už umí dobře anglicky.