Headshot #34

28. července

SÝRIE: Bojovníci z islamistické skupiny Jaysh al-Islam popravili jednoho z velitelů FSA (Svobodné syrské armády) Abua Aliho Khbayeha, který stál za osvobozením města Duma v roce 2012.

5.9 /10

košík

Zhlédnuto: 10 939x Hodnocení: 5.9/10 Komentářů: 23 Kategorie: hnus

Značky: hnus, vražda, zastřelení, voják, sýrie, válka, headshot, muslimové, islám, islámský stát, poprava, mozek, svobodná syrská armáda, fsa

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
lepsi nez si nechat upizlat hlavu....
Jsou to zasrané mrdky kterým bude potřeba důrazně dát najevo že zde pro jejich krvelačné touhy není prostor pokud oni sami se nechtějí stát hnanou zvěří zmrdi zkurvení
Au to muselo bolet
Být to ve zprávách, tak se k činu přihlásí islámský stát nebo "k činu se zatím nikdo nepřihlásil". Mohlo by to totiž rozhodit vnímání mírumilovného islámu, který je plný hipísáckých, inteligentních a pracovitých muslimů, kde jediný globální nepřítel je IS, který je zlý i na sunnity a který si špatně přečetl pár cárů papíru počmáraných snůškou blábolů.
proč drží tu zbraň obráceně??
Přežil?
jo ale musel zmenit zamestnani, ted jim dela kebab
jako boty nejdou vidět, tak je to dost diskutabilní
přežil, páč mu to politicky myslelo vy šmejdi;-)
Boty má skryté v mozkové kůře, takže asi přežil. 😄
ta třetí byla už zbytečná
Ta byla pro diváky..
Jediný důvod, proč to dělají, je to, že nic jiného neumí. Je to tak jediný prostředek jak si dokázat, že nežije zbytečně. Poslal bych je na Karlovku, ať nemají čas na píčoviny.
Pravdu máš. Ale tohle se často týká i jiných náboženství. Lidi potřebují mít nějaký důvod existovat.
Muslim, který skončil na kříži. Asi jeho největší trest...
Tuhle jedna dáma sama lehla na kříž (její vlastní) a přijala tělo bóží. Bylo to hezké, ale takovejhle masakr to teda nebyl.
Tady je hezky vidět ta agrese co maj v sobě. Jak je možnost někoho zabít tak ne jedna kulka, ale rovnou pěkně tři, než má tu hlavu na úplnou sračku. 100% mu u toho stálo péro.
a mel analni kolik a elektrody na bradavkach co 😄 hele tihle magori vystrili v statisicovem meste nekolik zasobniku do vzduchu jen protoze allahu akbar a pokud to nekomu pak rozcisne kebuli tak allahu akbar kulka si te nasla zdechni 😄 ti na munici nehledi
pravdu díš, máš muj lajk, a hlavně za to jméno Frajer Luke je pecka film 😄