Hnusná vražda v metru

15. prosince

RUMUNSKO: 25letá Alina Ciucu (na obr. 1 a 2) byla rozdrcena vlakovou soupravou poté, co ji ve stanici metra Dristor 1 v Bukurešti shodila do kolejiště 36letá Magdalenei Şerban (na obr 3 a 4). Ta je prý psychicky nemocná, nemá domov a přespává v metru.

2.8 /10

košík

Zhlédnuto: 8 916x Hodnocení: 2.8/10 Komentářů: 100 Kategorie: hnus

Značky: hnus, vražda, cctv, vlak, metro, rumunsko, piča, bukurešť

Sazka ti dá na ruku ihned 100 Kč jen za registraci. Navíc můžeš získat až 3000 Kč do hry zdarma. Registruj se hned.

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Kde je Slovensko?
vedle azgardu ty blbe
Som čechoslovak a toto primitivne osočovanie je načo dobré? v buducnosti budeme mať spoločneho nepriatela -islam- a pravdepodobne budeme sa navzajom potrebovať.
hezky řečeno. Už delší dobu sleduju, jak se tady do slováků naváží a mi z toho blivno.
  • Lasy
  • 14.01.2018 18:49
jediným našim společným nepřítelem je a bude blbost.
no do piči, tohohle jsem se vždy bál a ono je to fakt možný kurva, fuj!
jako advokát bych to uhrál na zabití z nedbalosti s prstem v nose. samozřejmě pro strojvedoucího toho vlaku
Kdyby začla utíkat, tak se jí nic nestalo...
To má za ty kotlety
Ještě že na slovensku není metro. Tohle by se tam dělo pořád
  • Aim9
  • 18.12.2017 20:57
na to mame tatry, aby sme sa zbavovali cecencov. Metro by bolo zbytocne bez ucely, nebolo by tam koho skopavat.
Takový zákeřný svinstvo vymyslí jen chorá Slovenská hlava
že práve kokotskému skinhedovy ako ty vadí zákerné svinstvo hmmm
Potrefený Slovák nejvic kdáká
Pokud je ti vážně 27, tak mě dojímá že rozenej čechoslovák se naváží do slováků :smile: :smile: Uchcávám z tvé inteligence :smile: :smile: :smile:
vítej
Dík, jsem novej československej evengers :smile: Všichni čuráčci ať český nebo slovenský by si měli uvědomit že nadávkama urážej minimálně svoje rodiče a už mě to začlo srát, když jsem zjistil že tu měl mladej profil a byl to samý co ty ... naštěstí na držku nemusel dostat ... stačilo mu to normálně vysvětlit. Rodiny a hlavně rodičů si naštěstí váží, ne jak kupa zmrdů tady.
Jo, je to hrozný nešvar.. nechápu, kde se ta nevraživost bere. Nicméně bych řekl původ toho je na slovensku. Např když se řešilo rozdělení republiky, tak s rozdělením souhlasilo, nebo ho podporovalo větší procento slováků, než čechů. A od slováků jsou na čechy nadávky vidět častěji, než obráceně - na českých fórech se s tím od slováků setkávám dost často (což vede k vracení nadávek), zato slovenské fórum kde čech nadává na slováky sem ještě neviděl...
Nechci ti nic vyvracet, ale poslední dobou je tu moc ALE. Slováci vyhnali Babiše a našinci ho volí, jako vážně?? Slováci doteď rozumí česky neboť u nich se pořád dívají na český programy, ale u nás ani hovno, nová generace jim sotva rozumí a to jsme byli jeden národ? Vážně je řešení oplácet nadávkou stejnému a od 93. rozdělenému národu? ikdyž naši rodiče a nebo někteří z nás jsme jedna krev? Vracíš nadávky místo aby jsi to vysvětlil, tak pak jsi ubožák jako všichni.
A další věc, u nás je stát rozkradeny jak prase a to díky politikům. Proč už není skvělá Jawa, Tatrovka atd., která za totáče byla top značka i v jiných státech, proč se rozkradly a zavřely sklárny, když český sklo bylo a je celosvětově vyhlášený? Jak je možný že naši politici za lidma nestojej, ale na slovensku jo? Dokud nevychcipaj ty co jsou od 93 u moci tak bude nas stat porad v prdeli, coz bude porad nebot zaucuji nove a nove zmrdy a my jsme tak lini se vzeprit
Ne ja fakt nadavkama na nadavky neodpovidam.. ono na to opovidat vetsinou nema smysl .. a kdyz uz, tak leda tak, aby se nad sebou dotycny zamyslel.. pokud je toho schopen..
Darwinova evoluce je neúprosná... to je jako řídit auto a nevědět, který pedál je brzda... Vedle kolejí je místo, kam se dá zalézt a schovat...
hmm chtěl bych vidět tebe, 3 sekundy na rozmyšlenou...
  • kien
  • 16.12.2017 23:31
Skurvný metro, rumunský pro případ pádu člověka, nebo ženy do kolejiště je uprostřed kolejí souvislý příkop, si tam lehnete a souprava vás nezabije. Tady to ti homouši nemaj..
  • Lasy
  • 17.12.2017 11:19
někdy se dá schovat i pod nástupiště, ne?