Hra UKRAJINSKÝ FARMÁŘ ( Ukrainian fArmy )

21. dubna

Herní studio:

 

"24. Února 2022 v pět hodin ráno nás probudily zvuky ruských raket, které bombardovaly naše města bez vyhlášení války. Následující dny jsme strávili odváděním našich rodin do bezpečí. Ujistili jsme se, že jsme tam, kde musíme být, abychom pomohli našim blízkým a naší zemi. Někteří z nás jsou nyní dobrovolníky a příslušníky ukrajinských ozbrojených sil. Jiní jsou aktivně zapojeni do civilních dobrovolnických skupin, které poskytují pomoc potřebným. Tyto skupiny obstarávají a dodávají potraviny, léky, teplé oblečení a další věci civilistům v našem hlavním městě Kyjevě a dalších městech po celé zemi. Evakuují civilisty, kteří uvízli v místech napadených ruskými silami. Potřebují vaši pomoc.

 

Jsme tým herních vývojářů z Ukrajiny. Nyní děláme to, co umíme nejlépe - vytváříme další hru. Bude nám sloužit jako poděkování za jakoukoli podporu, kterou od vás můžeme získat. Zasazení hry je zcela zřejmé: naše farmářské jednotky se již staly legendárními po celém světě. Obyčejní ukrajinští farmáři jsou pravidelně natáčeni, jak svými traktory ukořistili ruskou vojenskou techniku po celé zemi. Ve hře UKRAJINSKÝ FARMÁŘ si můžete vyzkoušet být jedním z nejstrašnějších bojovníků na ukrajinském bojišti - ukrajinským traktoristou. Vyzrajte na čas a "vysoce přesné" dělostřelecké bombardování a ukořistěte co nejvíce ruských tanků, nákladních aut a APC. Na hře se stále pracuje - brzy plánujeme přidat další traktory a nové mapy."

 

Ke stažení na PC, Mac i Linux zde: https://ukrainian.itch.io/ukrainian-farmy

 

Veškeré dary a výtěžek z této hry půjdou na pomoc potřebným dobrovolníkům a nevládním organizacím působícím na Ukrajině. 

7.4 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 8 919x Hodnocení: 7.4/10 Komentářů: 37 Kategorie: video

Značky: traktor , rusko , válka , hra , ukrajina , farmář , odtah , ukrajinský farmář , ukrainian farmy

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Pičovina. Ukrajina už neexistuje
  • Kim
  • 21.04.2022 21:23
to bych netvrdil ale dost jí chybí
Bude ještě víc...

Zobrazit celou diskuzi