Hromadná nehoda #2

10. července

Rusko: Utržené kolo způsobí hromadnou nehodu na moskevském okruhu.

8.0 /10

spartanDC

Zhlédnuto: 5 685x Hodnocení: 8.0/10 Komentářů: 24 Kategorie: nehody

Značky: srážka , doprava , rusko , dopravní nehoda , cctv , kolo , crash , moskva , nepozornost ,

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Co to kurva je? Moskva a má dvanáctiproudý okruh? V Praze ještě není ani čtyřproudový! Z médií dozvídám, že Rusové kradou na Ukrajině splachovací záchody a tady vidím desítky aut západní provenience. Někdo mi kecá a určitě to přeci nemůže být naše vaše česká televize a rozhlas?
si fakt tak tupy? moskva je este metropola a je blizko europy, tak isto i rozvinuta. na ukrajine tiez nebojuje jediny moskovcan, ale burjati atd...
lol snad nevěříš po covidu Tva rádiu.... já myslím že covid to vybarvil na čí jsou straně....už 2 roky nekoukám na tv ani nečtu noviny a vím víc než vymletý ovčani z Tv.
kdybys to víc sledoval, v ČT / ČRo by ses sozvěděl i to, že v Moskvě mají nejvíc největších mrakodrapů v Evropě, ale problém asi bude se zpracováním info
Dokonce mají i západní auta, no ty mít dlouho nebudou. Žiguli půjde ještě nahoru. Určitě na Ukrajině bojují lidi z Moskvy co jezdí v mercedesu, si fakt hlava, ale pro Okamurovo sektu debilů, bys mohl být i ředitel.
a ten počet pruhů bude asi tím, že Moskva má 11 500 000 obyvatel, z toho 4 000 000 muslimů.
moskva a petrohrad jsou dve relativne dobre rozvinuty mesta, cokoliv jinyho stoji za hovno. navic srovnavat moskvu (ktera ma cca 9x vic obyvatel) a prahu porovnavanim kapacity obchvatu muze opravdu jen debil.
krom toho že velká města jsou všude ve světě top. zkuste se zamyslet zda by na venkově přežil nový dům?Ruské počasí plus 2x do roka rasputica.Tomu jedině odolá dřiví.
Dobrý sarkasmus, jen dodám, že lidi jsou dneska tak blbý, že papouškujou píčoviny o zaostalém Rusku, ale úplně zapomněli, kdo poslal prvního člověka do vesmíru. Taky zapomněli na to, že ještě před pár lety vyhráli válku proti Německu, které nás jakožto Slovany plánovalo vyhladit (plán Ost). A dneska se kamarádíme se skopčáky a Rusko je náš nepřítel, je mi z toho na blití...
Člověka do vesmíru poslal ale sovětský svaz. Stalin také jako první vyjednával z Hitlerem o válce a rozdělení si Polska, tím válka začala, když by Stalin Hitlera nepodpořil, možná by ani válka nebyla. Nakonec se to otocilo proti nim a bez pomoci USA, by Mongol nedošel ani do Košic.
No nemáš pravdu ten pakt byl o neutočení.Navic byl až n akonci celé řady porušených smluv Evropy.
5. - 16. 10 1925 „Locarnské dohody“, měly zajistit trvalý mír v Evropě. Signatáři: Československo, Německo, Británie, Belgie, Francie, Italie, Polsko. Každý další pakt, byl porušením "Lokarnských dohod", vedl k posílení moci nacistického Německa a k druhé světové válce. Jedná se o: Pakt „Čtyř“ Velká Británie – Francie – Německo – Itálie 15.7.1933 Pakt „Hitler – Pilsudsky“ Německo – Polsko 26.1.1934
Mnichovská dohoda“ Velká Británie – Francie – Německo – Itálie 29.9.1938 Pakt „Hitler – Chemberlain“ Německo - Velká Británie 30.9.1938 Pakt „Hitler - Daladier“ Německo – Francie 6.12.1938 Pakt „Ribbentrop - Selter“ Německo – Estonsko 7.6.1939 Pakt „Ribbentrop - Minters“ Německo – Lotyšsko 7.6.1939
Celá západní Evropa se podílela na nástupu Hitlera k moci s vidinou, že právě Hitler zničí sovětský komunismus. Evropské mocnosti dokonce obětovali a zradili jednoho ze svých spojenců (Československo), ale Hitler je všechny zradil, když uzavřel se Sovětským svazem, ktery byl v izolaci, mírovou smlouvu o neútočení a výměnou za to slíbil Stalinovi, že si může po napadeni Polska vzít zpět Polskem okupovanou Ukrajinu.
Pakt „Ribbentrop - Molotov“ Německo - SSSR 23.8.1939 Dnes se tváříme tak, že Polsko bylo oběť paktu „Ribbentrop - Molotov“, jelikož se tu úspěšně zapomíná na fakt, že to byla právě agrese Polska, která nás v roce 1938 donutila nebojovat a přistoupit na Mnichovský diktát. Bylo to právě Polsko, které nám vyhrožovalo, přidalo se na stranu Hitlera, zaútočilo na nás a obsadilo ty části naší země, které si nárokovalo.
Většině lidí s rozumem je na blití z tebe ovarová tlamo 😀🖕
Ty si magor. V KLDR maj taky osmiproudovky. A jezdi jim tam osli s valnikem. Rusko melo pred valkou HDP jako jeden stat v USA a drtiva vetsina co je Rusko tak je Moskva, tak se tolik nediv
Proč tam máš 3x Mnichovskou dohodu? Stačilo napsat jednou. Jinak prohlásit narativ "Celá západní Evropa se podílela na nástupu Hitlera k moci s vidinou, že právě Hitler zničí sovětský komunismus" je hodně nešťastné. Ano efekt politiky těch zemí tam evidentně byl, ale záměr nástupu Hitlera k moci pro zničení SSSR? To je tak zavádějící, že jsem málem netrefil domů.
Jo kopírovaní je prostě problém.No když myslíš.Rozhodně Západ Hitlerovi tak dlouho nahrával až si vyzkoušel válku.

Zobrazit celou diskuzi