ISIS zabije americké vojáky

13. března

4.října 2017, Tongo Tongo, NIGER: Islámský stát zveřejnil video (i z pohledu Američanů), ve kterém asi 50 džihádistů zabije 4 americké vojáky. Šlo o seržanty Bryana Blacka (35 let), Jeremiaha Johnsona (39 let), Davida Johnsona (25 let) a Dustina Wrighta (29 let).

Video z pohledu Američanů začíná nepřátelskou střelbou vedle taktického vozu Toyota Landcruiser. Spolu s několika spojenci z Nigeru se vojáci USA snažili dostat směrem k barevným kouřovým granátům, které měly upozornit vzdušnou podporu.

Až o dvě hodiny později dorazila na pomoc francouzská letadla.

USA má v Nigeru asi 800 vojáků, kteří mají za úkol vycvičit tamní armádu a provozovat drony.

3.9 /10

košík

Zhlédnuto: 24 941x Hodnocení: 3.9/10 Komentářů: 126 Kategorie: video

Značky: video, usa, mrtvola, smrt, zastřelení, army, voják, válka, afrika, muslimové, islám, armáda, přestřelka, helmet cam, džihádista, niger

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
  • kien
  • 13.03.2018 19:12
Ten pocit,když člověk padá k zemi, tělo přestává fungovat a ještě vnímáš, že jsi daleko od domova v nějaký prašivý prdeli a jediný co ti jde na mysl, jak jsi neskutečně najednou sám a nešťastnej, se synem už neuděláš nějakou klukovinu, dcerku už nikdy nepohladíš po vlasech, ženu už neobejmeš a jsi jen sám. Se skurvenou puškou a partou smradlavejch buranskejch negrů v patách. Tohle je myslím, horší smrt, než když se brání vlastní vlast. Tahle smrt za zkurveny prachy.
Dobře jim tak těm hovnám smradlavým. Nemají tam co dělat, jenom bordel dělají po světě.
Bullfknshit. Tenhle problém by měl mít každej vojcl v hlavě už když podává přihlášku, zrovna v případě USA, který se serou rozmrdávat země všude možně tuplem.
Je to masakr , člověk má umřít jinak a ne od nějakých vymrdancú, někdy je život kurva 😠
úplně typicky ti uniklo, že nechcípli v neděli odpoledne na vlastním trávníku při bár-b-kjů s pivkem v ruce ani při obraně vlasti, ne. Chcípli na cizí půdě kam se vesrali bůhví proč, ale z jinýho důvodu než je prosazování jejich vlastních zájmů to od 2. SV snad ještě nebylo.
Než začneš opisovat obecný soudy, tak věz, že americkou amádu oficiálně pozvala nigerijská vláda. To je fakt.

Zobrazit celou diskuzi