Islandská reklama

05. listopadu

Tuhle reklamu na chytré hodinky od mobilní společnosti včera pustila islandská televize v hlavním vysílacím čase. Slovo "Úr" znamená v islandštině jak "hodinky", tak "svléknout". Dvojsmyslný slogan tedy zní: "Všechno, co potřebujete, jsou hodinky/je svléknout se". 

Na Islandu se údajně nahota moc neřeší.

9.2 /10

košík

Zhlédnuto: 48 324x Hodnocení: 9.2/10 Komentářů: 141 Kategorie: video

Značky: video, mobil, nahota, island, reklama, evropa, hodinky, televize

Komentáře

  • oli
  • 09.11.2020 16:07
Lepší než ten zelený zmrd co rozdává 100 tabletů týdně
Reklama na TV Nova, ty jo.
to je jak z filmu Slunovrat 😃
v pornu by si zarobili lepe
A tady máte realitu! To je furt skuhraniho v sekci porno, ze ta a ta ma prsa moc velka/malá/umělá/povolena, to same prdel, ze je oskliva v obličeji, nema soumerne proporce, že ma blbý odstin anální jamky a podobny hovadiny. Opravdu se potvrdilo, ze 85% z vás stale ceka na svoje poprvé😛
Obvykle to tak bývá čím víc zanícená kultura v zemi tím víc se lidi v ni bouří takže hurá do polska za děvkama.Naštěstí to mám blízko.
Nevím jak v současnosti, ale před 30 lety, když jsme balili Polky třeba co přijely na zájezd, tak za hadříky a kosmetiku byly ochotné ke všemu. Tehdy se tradovalo,že polská čubka raději nebude několik dní žrát, jen aby měla na módní hadry, líčidla a parfémy.
  • Sert
  • 06.11.2020 23:13
Jsou tam ještě vyžranější než Češi. Furt chlastaj limo.
Dovedeš si představit konkurz na takovou reklamu v USA? Takže to máme běloch, nigga, mexikánec, asiat - ty jsou všichni stejný to je jedno jaký, haiťan, ir, transka, gay, lesba, pokerovanej idiot s rozříznutým jazykem, že není poznat co to je... máme všechno?
Znamenité... (zlostné splétání prstů)
No vidíte to a nikdo se tam z toho neposere.
Protože nejsou čůráci!
Ta hlavní děvka tam ale nic moc neukázala.