Jak nedostat nakládačku od policie

12. června

Výukové video, které před více než dvaceti lety vysílal komik a herec Chris Rock ve svém televizním pořadu "The Chris Rock Show". 

9.5 /10

košík

Zhlédnuto: 17 281x Hodnocení: 9.5/10 Komentářů: 34 Kategorie: video

Značky: video, usa, policie, sranda, policista, rasismus, celebrita, scénka, herec, skeč, komik, černoch, chris rock

Komentáře

Vidite ze dokazou byt uplne normalni...pokud ovsem sami chteji a v tom je problem
Spousta cernochu (napriklad kolem profesora Thomase Sowella, cernocha a zaprisahleho odpurce pozitivni diskriminace) se distancuje od protestu a hnuti black lives matters vubec. Je pro ne nedustojne a vedecky neopodstatnene. Bohuzel v mediich o nich neni vubec slyset. V ulicich pobiha zfanatizovana cerna a bila zver, bohuzel od mocnych medii dostala nalepku antirasistu a nesouhlas s jejich pocinanim je tedy vyhodnocovan naopak.
Staci se podivat i na ceska media, kde delaji zasadne rozhovory s ultralevicovymi Cechoamericany, kteri protesty pochopitelne podporuji a vidi v nich nadeji na svrzeni kapitalistickeho svetoveho radu a vytvoreni jakehosi idealniho, cisteho, komunitniho systemu. Pseudovlada nevzdelanych mensin je pro ne prislibem zastaveni ci uplneho zhrouceni prumyslove vyroby a pokroku. Proste hipici...
Tvl svržení kapitalsitickýho světovýho řádu 😃 😃 😃 nevím co si střílíš, ale ser na to. Lidi jsou akorát nasraní, protože určitá část systému prostě nefunguje a pak je tu další část společnosti, která toho využívá a vybíjí si svou frustrac,i protože jsou nuly, který nic nedokázaly.
Sak seatle jim ukaze jak to nefunguje. Ani v Tabore za husitu moc dlouho rovnost nemeli. Proste to nefunguje. My mame stesti ze jsme zrovna po 40 lete lecebne kure. Takze to chapem a vime resp mozna je lepsi rict tusime. Ale uz i u nas se zacina zapominat. Tamti to nikdy ani nemeli takze je jednoduchsi je obalamutit nejakym idealem.
.. jestli to nebude tím, že T. Sowell vypadá spíš jako koreoindoameričan, než afroameričan. :−)

Zobrazit celou diskuzi