Kampaň k vakcinaci

28. prosince

V České republice, stejně jako v ostatních zemích EU, začalo 27. prosince očkování proti covidu-19. Nejprve budou očkování zdravotníci, senioři a rizikové skupiny. Dodávka vakcín od firmy Pfizer přijela v noci z Belgie poté, co ji předplatila EU. Zásilku v tichosti a bez uvítacího výboru převzala FN Motol. 

V prvním reklamním spotu, nazvaném "Začátek očkování, symbol plný naděje", byl použit úryvek z knihy "Jitřní píseň" básníka Jiřího Wolkera. Ve druhém vyzývá k očkování manažerka neziskových organizací a poslankyně Andrea Brzobohatá (nestraník za hnutí ANO), která před 10 lety přišla kvůli zánětu mozkových blan o obě nohy.

 

Vakcíny, otestované na desítkách tisíc dobrovolníků, jsou vyvíjeny pro dospělé. Pro děti nebo těhotné ženy alespoň zpočátku vhodné nebudou. Abychom získali kolektivní imunitu, je třeba proočkovat 65 – 70 % populace. 

3.0 /10

košík

Zhlédnuto: 22 029x Hodnocení: 3.0/10 Komentářů: 205 Kategorie: video

Značky: politik , onemocnění , medicína , reklama , politika , česká republika , evropa , kampaň , evropská unie , epidemie , koronavirus , vakcína , očkování , ministerstvo zdravotnictví

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Já už naočkovanej jsem, nemá to vůbec žádný vedlejší účinky, jen mi potom narostlo obří péro.
Jaký typ vakcíny?
KoKoT 3000
Tohle je podle mě kampaň !

Zobrazit celou diskuzi