Klimatiční aktivisté

20. února

Řidič si střet s klimatickými aktivisty nenechá líbit...

9.1 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 13 565x Hodnocení: 9.1/10 Komentářů: 44 Kategorie: video

Značky: auto , konflikt , řidič , silnice , aktivisté , vozidlo

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
A nenapadlo vás tady nikoho, že by mohli mít pravdu? Že jsme jenom pohodlní s tím rychle něco udělat?
Tímto dementním stylem otravování na jejich názor úplně každý sere 💩
I kdyby, tak tomu škodí. Každopádně měl být už Manhattan dávno pod vodou, měl být už kolikrát konec světa. Dopadne to jako vždy. Nic se nestane...
no kokoti lepici sa na asfalt a obhadzujúci hovnami obrazy určite budú mať pravdu, to je jasné! at kokôtik zalez mame pod sukne, aby si nedostal po sprostej kotrbe!!!
  • Okay
  • 20.02.2024 17:56
A s cim jako? Zeme za svoji historii udelala fury teplotnich cyklu, ted prichazi dalsi z nich. Takze je potreba se priszpusobit a ne si myslet, ze s tim muzeme bojovat. Celej slavnej GD je jen metoda, jak prerozdelit moc a penize. A tihle kokoti, co se valeji po zemi, delaji globalistum curaky. Nic jinyho. Zkus se treba zamyslet, proc se Gronsko jmenuje Gronsko. A kdy se tam to obili pestovalo.
V první řadě se zamysli nad tím, proč každej zmrdskej europíčus musí letět na dvouhodinovou europíčoschůzi letadlem tam a zpátky, proč kde jaká píčocelebrita mele hovna o ekologii, ale 5x za rok letí na naprosto zbytečnou dovolenou někam do píči, jen aby byla in, proč hromadu zboží, které umíme vyrobit, vozíme zpíčenýma loděma, které jezdí na mazut a nikoho nezajímají jejich emise, přes půl planety, proč vozíme zpíčený hovězí z Argentiny, když taky se chovají krávy na každý druhý louce, tak proč kurva tyhle zmrdi musejí srát obyčejný lidi, který jen potřebujou jet do práce, aby se uživili, nebo do školky pro děti? Až na tohle všechno smysluplně odpovíš, tak se tady pak ptej, jestli náhodou ty vypíčený píče nemůžou mít pravdu, ty vemeno jedno tupý.
Ne, Evropa s tím rozhodně nic neudělá ani kdybychom zítra začali žít jako amiši. Možná by to měli zkusit u opravdových znečišťovatelů jako je třeba Čína...

Zobrazit celou diskuzi