Kompilace dopravních nehod #152

13. listopadu

Další kompilace plná dopravních nehod a střetů..

9.0 /10

spartanDC

Zhlédnuto: 6 797x Hodnocení: 9.0/10 Komentářů: 32 Kategorie: video

Značky: video, auto, střet, dashcam, kompilace, crash, dopravní nehoda, křižovatka, nezodpovědnost

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
pěkný pytle
Ty vole, to slovensko je strašný.
  • Aim9
  • 14.11.2017 22:08
ak tam vidis barana, zajdi na ocne. Doktor ti predpise lizanie psej prdele, po jedle, rano, na obed a vecer.
Nikdo se tě neptal na tvůj názor, debílku, drž hubu ať ti nezaskočí halušky!
ja sa nemusim pytat na vyjadrenie nazoru, ja nemam zahranicneho premiera.
Nejkurioznější jsou ty píčoviny z toho sovětského kokotizmu .bliať.
7:50 až 8:05 the best of
A 8.15:blush:
Sorry za OT, ale mám návrh na příspěvek. http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-pribehy/505256/kluk-17-se-vsadil-ze-vypije-sklenici-belidla-ted-bojuje-o-zivot.html http://www.dailymail.co.uk/news/article-5058597/Teenager-horribly-injured-drinking-glass-bleach.html
kdyby blbost nadnasela, ...
8:25 : co to je dopiče za baráky tam? To je Prim v nevadě nebo co?
Afroamerican (cti negr) na motorce za 10 :smile: a jinak mam pocit ze ridici tramvaje se musi vylozene na ty strety s autama tesit, podle me je ta hokna celej den neskutecne nudi :smile:
Tyjo, já nevim, vás ty nehody bavěj? Snad nikdy sem takový video nedokoukal do konce... Tim neřikám, že hned chci, aby se to sem přestalo dávat. Fakt mě to zajímá.
ze skurvenska by mě bavily......
Za sebe musím říc, učím se tím, pomáhá to předvídat.
jako řidič se z nich snažím nastudovat nebezpečné situace, které poté mohu uplatnit ve svém životě a poté tak své geny upřednostnit před neschopnýma kriplama, co se vyřadí přirozeným výběrem sami.
Ok, fair enough.
Když vidím co se může stát tak radši jezdím pomaleji než rychle. :smile: Jinak dokoukávám jak který.
lol, studium, to je tak blbý, že to neni možný :smile:. To, že za tim volantem pak chrápete nebo stejně nemáte dokonalej přehled, co se děje okolo vás, to žádný video nespraví :smile:. Když se pak náhodou před váma něco mele, tak je potřeba tu situaci vyhodnotit rychle, správně (!) a pak to svý řešení i dobře provést, o tom už nemluvim vůbec. Ale co, koukejte, třeba vám to k něčemu bude :smile:
Je pravda,že některý kompilace jsou poučný( třeba nedávná "hate fuck compilation :smile: ), ale tato k nim nepatří. Naučil bych se z toho jen nevyjíždět vůbec autem,pze na každým rohu můžeš potkat nějakýho kretena...
jo, tohle jsem právě dokoukal do konce a u každé nehody jsem si představoval aspon svou pribliznou reakci.
Když se pak před váma něco mele... To je vidět, žes to vůbec nepochopil. Když už se něco mele, tak je pozdě. Tohle je o tom, že když trošku používáš mozek, tak už dopředu poznáš, že se něco může semlít. Že někdo dává/nedává na píču blinkr, že někdo někam odbočuje, někam se cpe. Sice se ještě reálně nic neděje, ale jsou různé náznaky ukazující, že se dít začne... Nikdo netvrdí, že koukáním na videa se vyhneš každé nehodě, ale pomůže ti to poznat, že se k ní schyluje.
  • Aim9
  • 14.11.2017 22:12
ale jo celkom zaujimave mi to pride. Mam to ako ucenie sa.
Nene, juniore, ty už sis koupil auto??? Dej adresu, to musíme zachlastat! :smile: Ne, samozřejmě tam mělo bejt spíš "začíná mlít", což by tam pasovalo nejpřesnějc, ale význam to stejně mění jen nepatrně. Jenže občas přijdeš už k hotovýmu bez toho, aniž by se dalo něco předvídat, typicky noční zvěř, která se ti naskytne odnikud zrovna před autem a na to, co jsem psal, pak máš zpravidla tak vteřinu. Nebo jsem v noci potkal protisměrnýho magora, co jel mym stoupacím
dvoupruhem v tom levym pruhu. To sice zas tak úplně složitý nebylo, ale zase se to trochu blbě odhaduje, když ti protijedoucí svítí do ksichtu a hlavně to nečekáš, protože to nespadá do toho mustru, kdy se dá obecně čekat, že nastane průser. No a v tom je právě ten problém.
Ahoj Spartane. Myslel jsem že jseš jen gynekolog a nebo orelog. Nesrer se do aut, Věnuj se jen prdelím !!! Čest
prdelog :smile:
jen si to lajkni ty gumidku, nikdo jinej to za tebe neudela
CO TO JE LAJKNI ? šULINE , všichni NEMOHOU BÝT TAK IN
Co je? Neunesl si že rusové neumí řídit?
no ,že jsi si sám sobě ty zkurvený rudý blbečku dal bod.
Teď jsem si ho dal . Nemám to zapotřebí. A neurážej někoho, koho neznáš. Mohl bys těžce narazit ! Ale jak chceš.........