Korohyena

16. března

Tennessee, USA: Po prvním úmrtí na koronavirus v USA se jistý Matt Colvin rozhodl vydělat na strachu z nákazy. Se svým bratrem Noahem vykoupili dezinfekční prostředky z celého kraje a Matt je následně za mnohonásobně vyšší ceny prodával na Amazonu. Lidé ho však odsoudili a po článku v New York Times mu úřady v Tennessee zakázaly cokoliv prodávat. Mattovi tak zůstaly krabice s více než 18 000 výrobky. Sice se omluvil za to, že všechno zkoupil, ale činu nelituje. Na svých stránkách mattcolvin.com později oznámil, že dezinfekce daruje kostelu. 

2.5 /10

košík

Zhlédnuto: 28 694x Hodnocení: 2.5/10 Komentářů: 103 Kategorie: video

Značky: video, usa, peníze, obchod, debilita, zmrd, onemocnění, tennessee, reportáž, podnikatel, epidemie, koronavirus

Komentáře

To je frajer palec nahoru.V době vyhlášení nouzovýho stavu by mohl mít pěkný problémy.
To je buzerant od pohledu
darovat kostelu, je nesmysl... spis to v roiginale znamena darovat cirkvi - ale na veci to nic nemeni
Možná ještě bude litovat, že si to raději všechno nenechal.
Blbý je, že ceny napálily i prodejny typu Mall. Když je poptávka, tak to těm zoufalcům zdražíme. Všichni tihle lichváři by měli viset, až se to přežene. To pak bude rychlé mazání stránek, inzerátů 😃
drtivá většina techto zmrdů neprodává na dobírku
Nechce se nekomu objednat z aukra vse co pujde na dobirku a pak to tem curakum nechat viset na poste ? + treba zverejnit prave jmena na seznam rouskomrdu ?
když mají roušku na tlamě a pak si ji kvůli cigáru sundají a kouří a kecají spolu v kroužku tak jakej to má smysl ? Nepouštíme lidi do čekárny a oni stojí spolu venku a kecají - Jakej to má smysl? a další a další chujoviny ze strachu a paniky se dá vytěžit obrovský jmění. Hyeny jsou všude na světě
rouška stejně nemá smysl.....
Pokud jsi zdráv, tak ne. Rouška nechrání nositele, ale ostatní před nakaženým nositelem. Jelikož ale jsou lidi hovada a lezou mezi ostatní, i když jim není nejlíp nebo aniž tuší, zda již nejsou nakaženi, mají ji nosit všichni, protože nikdo neví, kdo jiný to má nebo ne. A respirátory, aktivně chránící nositele, jsou x-krát dražší.
to samé by měly udělat s tou kundou Slovákovou ta si jich objenala taky na 18000 ks a draze prodává
zasloužila by dostat pinďourem přes tlamu
Tak to je pověstná vychcaná mrcha, levně nakoupí, draze prodává. Podobně ta bývalá Jágrovic šlápota kdysi s hadry z Améru.
prej zkoupil. to je vůl 😃
co to kuwa je? máme tržní ekonomiku. cenu určuje zjednodušeně nabídka a poptávka. nešlo o regulované zboží, mohl si ho koupit každý. máme zase lidové soudy, že "lidé ho odsoudili a úřady mu tak zakázaly cokoliv prodat"? stejně jak u nás s rouškama. někdo koupil a má. a jejich cena roste. chceš za ni zaplatit 5000? nechceš? nemusíš. najde se někdo jiný. ještě před pár lety to bylo běžné uvažování a vše bylo ok. najednou pár let vymývání mozků bruselí, a helemese.
lol. všechno má svoje meze. mrkni na § 1796 občanskýho zákoníku a § 218 trestního zákoníku. pac a pusu moulo
kamos skoupil rouska za 15tis a obratem prodal za 300tis
bohuzel ani jeden § 1796 občanskýho zákoníku a § 218 trestního zákoníku ti nepomuze. Lidi kupuji pri smyslech nikto na ne netlaci... samozrejme je to prasarna
dalsi zkazena bezcharakterni krysa...zahrab se debilku mas nazor totalniho retarda
přečti si to ještě jednou
zákon vcelku fajn, ale vyjmul bych lehkomyslnost pod slovem lehkomyslnost si představuju to že je někdo namachrovanej s tím se na to může vysrat že se ho to přeci netýká tak o to víc bych ho pak vosolil aby si to napříště pořádně zapamatoval, ostatní stavy ok. A hlavně jak to funguje když tě někdo zneužije jako bílýho koně to se o tohle můžeš taky opřít?