Koronavirus má i koza nebo papája

11. května

TANZÁNIE: 60letý tanzanský prezident John Magufuli nechal do laboratoře zaslat vzorky, které nebyly lidského původu, ale kterým byla přiřazena jména a věk testovaných. Výsledky testů následně ukázaly, že koronavirus má například koza, papája nebo další tropické ovoce jackfruit. Testy, kterými se pozitivita zjistila, byly dle Magufuliho dovezeny ze zahraničí. O přesné zemi původu se ovšem nezmínil.

Prezident nechal odvolat ředitelku národní laboratoře Nyamburu Moremiovou a zřídit desetičlennou komisi, která bude zjišťovat, jak laboratoř získávala a testovala vzorky.

Tanzanie, která má ke dnešnímu dni 509 potvrzených případů a 21 mrtvých, nepřijala žádná zvláštní opatření kromě uzavření škol. Magufuli sice vyzval, aby se občané vyhnuli zbytečnému shromažďování, ale vybídl je, aby udržovali v chodu ekonomiku a modlili se za to, aby byla pandemie zažehnána.

Na rozdíl od většiny ostatních afrických zemí nezveřejňuje Tanzanie bilance nově nakažených každý den.

9.2 /10

košík

Zhlédnuto: 18 524x Hodnocení: 9.2/10 Komentářů: 54 Kategorie: video

Značky: video, prezident, test, afrika, onemocnění, testování, tanzanie, laboratoř, epidemie, koronavirus

Komentáře

...a zbytek vyřeší tady Bumbo kterej stoji za mnou...⚰
Kurwa, já furd čekal na to, kdy řekne apríl...
  • Joan
  • 12.05.2020 03:01
"Jsem vědecký odborník, a vím co říkám ." , řekla zkorumpovaná opice v kvádru !😏
pro tebe Dr. John Magufuli, ty prostředníku vod neandrtálce
napsal dement kterej si tady pravidelně píše nepochopitelný bludy sám se sebou !!! 😆
Jses asi tak vedec jak splachle hovno z hajzlu xD ty testy jsou delany na 50/50 bud a nebo.
To aby som zajtra intravenózne odobral vzorky baranovi.
Ty keci jak u nás ..
Proč mi to připomíná scénu z planety opic?
Protože jsi zamindrákovaný pindík 🙂 a proto hledáš něco na čem si vylít zlost a svojí nenávist 🙂 místo toho aby jsi se snažil něco dokázat tak hledáš výmluvy 🙂 atd atd atd
Aha, to bude ono Paňácu.
ten z toho ma vyloženě radost 😄
  • LUF
  • 11.05.2020 19:27
Jako ty "chytré" hodinky, které měří tep a krevní tlak a ukazují nenulové hodnoty i když se nasadí na ruličku WC papíru
To ze jsi hloupy a nevis na jakem principu ta technologie funguje jeste neznamena, ze to opravdu nefunguje. Ano ukazovat nejake hodnoty to bude i na rulicce, coz ovsem neznamena, ze ma rulicka nejaky tep. Vysvetlovat ti to nebudu, zkus googlu 🙂
no nevím, ale obhajovat naměření hodnoty u něčeho, co hodnotu jednoznačně nemá, nezní moc rozumně
Dalsi takovy 😃 Vy snad pucite po dvojicich ne? Pro tebe plati to same, nevis na jakem principu to funguje, proto to nechapes 🙂
Schvalne se jenom zamysli nad tim, jak je mozne, ze ty hodinky meri, aniz by vyvijely tlak na ruku. A pak si priloz klasickou kartonovou rulicku k ruce a koukni, v cem by mohla byt podoba a proc to tim jde zblbout. Ale nejlepsi bude, kdyz si o tom skutecne neco zjistite, jak rika lukasarcher.
tak když je někdo takový dement, co si koupí hodinky bez nafukovacího řemínku, co měří "krevní tlak" ...
já nevím, ale tvářit se jako mistr světa, který rozumí všemu a nechápe jednoduché sdělení, je možná obhajitelné ve věku, kdy tě ještě budí ranní poluce, nicméně obávám se, že schopnost diskutovat jako člověk nezískáš ani věkem
sudik, vím, že to tady máš složitější, ale pokusím se vysvětlit ještě jednou. má rulička tep? naměříš nějaké hodnoty? nic víc mě nezajímá, prostě to bylo konstatování a zkus rozporovat pravdivost mých výroků.
https://www.youtube.com/watch?v=NjK-Qn5KfLc&app=desktop
video už smazali.. klasika. zkusil by jsi ho najít znova prosím tě? fakt by se mi to hodilo, a nevím kde.. ani jak se ta ženská jmenovala..
https://www.youtube.com/watch?v=JaJqqVCtyZk&feature=youtu.be