Krádež v Apple Store

Sazka ti dá na ruku 100 Kč a další bonusy jen za registraci. Registruj se tady.

11. července

USA: Policie pátrá po čtveřici zlodějů, kteří ukradli za plného provozu zboží z Apple Store, který se nachází v nákupním centru Fashion Fair Mall v kalifornském Fresnu. Muži odcizili zboží za 27 000 dolarů (cca 600 000 kč).

8.1 /10

košík

Zhlédnuto: 15 393x Hodnocení: 8.1/10 Komentářů: 64 Kategorie: video

Značky: video, usa, zloděj, gang, cctv, obchod, krádež, kalifornie, apple, elektro, notebook

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Výrobní cena 60 000Kč?
Se zase potřebujou zviditelnit jak to všichni hrozně chtěj, jak stim vyběhli tak do půl hod jim to blokli.
Jj někdo bydlí ve stanu aby utratil za nový model půl roku výplaty a někdo to má hned. Akorát co s tím budou dělat, kdyť jim to bloknou.
třeba to někde jen s chutí rozšlapou, bloklý nebloklý.
Černý trh s díly. Apple nechce dodávat díly na opravu a posílá policii na repasované věci.
jo tak takhle se na to musí. V Hollywoodu by se tam spouštěli po zavíračce na laně.
fajnovo a já kokot to kupujem keš
Evidentně mrtě geniusu svalovce nenahradí.
U půlky komentů se tu objevuje zajímavý úkaz. Tvrdí, že Apple je pořádný telefon a kdo ho nemá, je socka. Co to kurva melete? Dejte mi jeden pozitivní důvod, proč mít Apple. Jeden jediný. Stejně ho používáte na 5 věcí - volání, smskování (viber, whatsapp), koukání na Youtube, kvůli facebooku a hraní her. Tak to tleskám, k tomu fakt potřebujete mobil za třicet tisíc 😄 Konečně si přiznejte, že Apple si kupujete jen kvůli tomu, že chcete být "in" pozéři.
Když si tupej a kopíš si telefon za 30tis a pak zjistíš že honor je lepší a nestojí ani půlku tak to musíš obhajovat i kdyby tě to mělo stát život. Jinak by jsi přiznal že jsi úplnej trotl.
Tak tak, lépe bych to nenapsal 😊 I když možná napsal, ale není potřeba, vystihl jsi to výborně 😀
Lexa: "strejda Horvat sel pro ten laptop do obchodu uz 3x, ale pokazdy meli otevreno", Tomas: "Snad zavreno ne?" Lexa: "mama rikala, ze otevreno.... ale fakt to zni divne"
Nepokradeš Kelišová.
Hlavně že mají stylové showroomy 😄 Jinak Apple je sračka. Dementní uzavřená platforma, stejně jak mozky lidí, co si to koupí 😉
Tvoje máma je uzavřená platforma ty moulo...
Překlad:,, Jsem socka a závidím. "
Jasně pizdičko 😄 Co mám závidět oproti Samsungu o stejném výkonu? Třeba to, že mi známý nemohl nahrát fotky do ntb, když jsem si zapomněl mobil doma a musel mi je poslat mailem? Že vyrábí mrdky řady se skoro hovno inovacema? Boží !!! 😄 😄 Je to mobil jako každý jiný, jenom konektivita je v piči a lidi to vychvalují kvůli značce. Protože prostě iphone - jediný argument 😄