Zpět na zeď

24. června

Král Wikipedie

Američan Steven Pruitt (36 let) - neoficiální král Wikipedie, kde za posledních 13 let provedl přes 3 miliony úprav a napsal 35 000 článků. To znamená, že pomohl vytvořit až třetinu veškerého obsahu v anglickém jazyce na Wikipedii. Dnes Pruitt tráví nejméně tři hodiny denně zkoumáním, psaním a editováním, ale za svou práci nedostává žádné peníze. Čas, který věnuje webové stránce o večerech a víkendech, je dobrovolný. Časopis Time jej zařadil do žebříčku 25 nejvlivnějších lidí na internetu.

#kosik

9.5/10
  • Komentářů: 27
  • |

Komentáře

to je nic, mne tolko uprav z wikipedie vymazali
  • H34D
  • 03.07.2020 18:32
..a za to dostal 24 palcovy monitor?
Slepenej s novin! 😃
V spoločnosti musí byť obľúbený ked má čas denne editovať 3hodiny
Tolik práce a hovno za to?... Za mě blb. I když snaživý.
Kdo z vas dvou bude vetsi blb, co?
On. Protože dal v součtu desetitisíce (nebo jak dlouho těch 35 tis. článku psal, nebo upravoval) hodin svého vlastního života něčemu z čeho neměl ani dolar.
Je fakt ze zalezi na tom kdo co je vetsi, bud kapitalista nebo komous. Ale ver mi, ze bez techto "blbu" by jsme byli mozna v dobe pary.
On mozna bude fakt blb jak psal nekdo nize, ze na Wiki. dopnuje jen blbosti ale ta jeho statistiky je husta. a ohledne tech penez Nikola Tesla byl uplne stejny "blb" a jaky udelal prinos pro spolecnost.
Bohužel většina jeho editací je o hovně, kupříkladu poslední dobou se zabývá převážně přidáváním kategorie "ženy v hudbě", bez souvisejícího ohodnocení kvality, k čemuž je šablona mj. určena.
A přitom to není ani nějakej nolifer, když procestoval pěknej kus světa: https://en.wikipedia.org/wiki/User:Ser_Amantio_di_Nicolao
Tohle bude idol všech žen. Ne dělám si prdel, zjevně ho to baví a dělá něco prospěšného pro všechny takže za mě palec nahoru.
To je všechno, co ve svém životě ještě potřeboval - uznání od totálního idiota, jako jsi ty. Ještě, že tě má!
Král tragédů anna proletářka trollící pod desítkami účtů si tady chodí ulevit od svých mindráků, jen se snaž blbečku, stejně ti to nepomůže.
  • hue
  • 24.06.2020 17:41
Nějak nevím co si o tom mysle. Poradí někdo?
Zkus wikipedii
Abys věděl co si o tom myslet, musíš zjistit co to myšlení je... cs.wikipedia.org/wiki/My%C5%A1len%C3%AD
to teda nemusim. A nic číst nehodlám. Jdu demonstrovat.
Kam se hrabe na Krále NDR.
Který? 😝
ten origo
Děkuji ti, Kundihlene. Brzy přimeš, výměnou za svůj přístup, léno od krále.
Spíš lejno...
Lejno Krále musí chutnat jako čokoláda, takže pohoda.
Zasraný kopírovač profilů, hovna nežeru.
Jak si tu buzíci lezou do prdele ne..