Krevní msta v Rusku

02. června

1.června 2020, Ingušsko, RUSKO: 41letý podnikatel Bashir Padiev byl včera zastřelen v okrese Nazran v republice Ingušsko. Padiev seděl ve svém voze Hyundai Solaris, když na něj z vozu Lada Grant začal střílet maskovaný ozbrojenec. Poté došlo k dodělávce zblízka. 

Padiev byl bratrem odsouzeného vraha Khizira Padieva, který v květnu 2014 postřelil tři bratry - Ibrahima, Isu a Adama Oligovské. Isa na následky zranění zemřel a Khizir putoval do vězení za vraždu. I přes to Oligovci vyhlásili bratrům Padievovým krevní mstu - „krev za krev“, takže vražda musí být pomstěna vraždou a „všichni za jednoho“, tedy vražda je kolektivní vinou celého rodu, z toho důvodu nabývá krevní msta rázu války mezi dvěma rody a vražda na jedné straně je vykoupena více vraždami na straně druhé. 

8.3 /10

košík

Zhlédnuto: 15 839x Hodnocení: 8.3/10 Komentářů: 34 Kategorie: video

Značky: video, smrt, vražda, dashcam, rusko, zastřelení, střelba, poprava, trest, pomsta, evropa, ingušsko, hyundai, mafie, ozbrojenec, podnikatel

Komentáře

  • Sker
  • 05.06.2020 10:50
ten týpek v příkopě ,,,. seděl jak kdyby se nic nedělo 😃
Tak na kavkaze je normální krevní msta, stejně jako v analbánii
Toho frajera pak z auta vypustili do kýblu - po tom zásobníku jistoty
Rusko není země. Rusko je životní styl 😊
Zásobník jistoty pobavil.... 😃
+1 😆 specálně jsem se musel přihlásit
O Voloďu míň - za mě palec hore .
můj brácha má prima bráchu 2
Krevní msta je píčovina. Teď zas zabijou někoho z té druhé strany a tak furt dokola. Ať se tam, ale klidně vybijou všichni, čuráci.
je to začarovanej kruh;)
po té střelbě bych řekl, že na velké podle toho jak utíkal už měl v gatích💩
Skoda že není fotka jak to tělo vypadalo po takový sprše