Likvidace dětského gangu (foto + video)

08. prosince

BRAZÍLIE: 13letý vůdce mladistvého gangu (na obr.) a jeho kumpáni natočili video, ve kterém vyhrožují smrtí jinému gangu ve městě Fortaleza. O pár dní později asi 15 ozbrojenců chytilo 4 klučiny z videa (ve věku 12-17 let) a na ulici je popravili střelami do hlavy.

7.4 /10

košík

Zhlédnuto: 12 298x Hodnocení: 7.4/10 Komentářů: 100 Kategorie: hnus

Značky: hnus, mrtvola, smrt, vražda, brazílie, gang, zastřelení, headshot, poprava, teen, teenager, dítě, pomsta, galeri hnusu

Komentáře

kdo si s čím zachází...s tím také schází...buďme rádi za prozatím "poklidnou" ČR a SR
Akurát sa nad tým zamýšľam . Veľa krát picujeme ako tu nefunguje justícia a spravodlivosť a pritom si neuvedomujeme že môžme chodiť po ulici bez strachu o život.
mutti Merkel zařídí, aby ses i o tohle bál
Zo začiatku som mal obavu ale keď vidím ako proti tomu bojujú krajiny V4 tak som kľudný. My Slovania sme trošku iná mentalita, dlhé roky sme pociťovali útlak z každej strany . História nás naučila byť ostražitý voči všetkému čo je cudzie .
my slované...tady nejsi na zapadní Ukrajině...zrovna na území střední Evropy je to tak promíchaný, že geneticky se můžes přibližovat prakticky jakýmkoliv etnickým skupinám v Evropě....kor slováci, kteří jsou ještě do značný míry promíchaní s maďarama, cikánama a bůh ví čím ještě, tak si furt kurva nehraj na slovana jak malej šulda....je to ubohý, trapný a čpí z toho silná zoufalost...to, že někdo pochází z bolševické rodiny z něj ještě slovana nedělá 😄
A vy cehuni ste zas pomiesani s ciganmi a poliakmi
a cesi pomiesani s poliakmi, nemcami a ciganmi. Miesalo sa to tu veselo. Uzemie male.
a nemcami, hlavne nemcami. Tych hromadne navozil do CR Karel IV, aby mali aspon nejake remesla. Keby toho nebolo, dodnes by boli v prdeli - zlate ceske rucicky 😄
jak řikáš....tato německá řemesla pak začala o několik století později zakořeňovat dokonce i u vás, díky čemuž dnes nejste součástí maďarské říše 😄 sám jsem na půl slovák s maďarskými předky, tak moc dobře vím, o čem mluvím!
S takou malou dušou som písal svoj skromný názor a dúfal že niekto zareaguje normálne. Díky hoši že ste z toho zase spravili stoku 😉
vždyt se jen kočkujem 🙂
No jo poklidnou...když si na náš už ty muslimské kurvy i ti mongolové z Východu brousí nože...
každý prochází kontrolou, vše je pod kontrolou a ani o tom nevíte. Člověk má jednu vlastnost, než něco spáchá tak to řekne.... a technika je vyspělá, dostupná. proč má asi každý svůj mobil v kapse?, je to jejich vůle, vy jen plníte :s)
Čemu se tlemíš, kdyby se to nestalo, tak teď běháš po lese s klackem...
Už aj ty ? 😀
Verím tomu že sa dá cez to sledovať. Ale zober si napr ČR. Neverím tomu že dokážu permanentne odpočúvať 10 mil. ľudí naraz. To je nereálne.

Zobrazit celou diskuzi