Lukostřelec James Jean

01. června

USA: Triky s lukem a šípem v podání Jamese Jeana z Atlanty.

9.4 /10

košík

Zhlédnuto: 18 234x Hodnocení: 9.4/10 Komentářů: 36 Kategorie: video

Značky: video, usa, talent, umění, luk, triky, střelba, dovednost, přesnost

Komentáře

Kdyby tam furt nerikal to thats how you do it, okej, dejme tomu. Takhle me akorat sral od zacatku az do konce.. A jak se pise nize, az vyhraje olympiadu, reknu, ze to je typek, co je nejlepsi na svete a jeste k tomu zvlada paradicka. Takhle je to jen nejaky blb, co ma bohaty rodice, celej den dela hovno, to by pak zvladnul kazdej treti...
Podle mě řešení toho, na kolik pokusů to trefil je akorát snaha dehonestovat jeho skill lidma, co si neumí utřít ani prdel. 99% procent populace neumí tuhle věc ani chytit do ruky a tenhle týpek by byl v nějaký "přestřelce" rychlejší a přesnější než banda vopic s kvérama. Úplně mi stačí, že je bílej, už to je kvalita!
Akorát dělá bordel v přírodě
Trapák... Jedinej voprvdovej legolas je z Norska a jmenuje se Lars Andresen.! https://www.youtube.com/watch?v=BEG-ly9tQGk
Nezlobte se na mě, ale videa tohodle typu jsou úplná sračka. Až bude střílet někde na olympiádě, tak klobouček, ale tyhle kompilace stopadesátých pokusů mi nic neříkají.
Něco na tom je
jsem to chtěl teď taky napsat, jaktože není na olympiádě?... aha tam na to nemá 1000 pokusů
a taky nestřílí na 2-3 metry ale na 70m a to je už trošku rozdíl
jako za roh mu tu zahejba protože z toho střílí jak prase a má to nevyladěný jak sviň. na 30m by netrefil stodolu.
Jendo z top videí co jsem tu viděl. Je mi úplně jedno na kolikátej pokus se mu to povede než to natočí. Tenhle kluk je prostě machr. Lukostřelba má prostě něco do sebe.
číty ty vole...
  • Pice
  • 01.06.2019 23:53
Luk tak deset liber, je jak házet kamínky rukou. Čím pomalej to letí, tím snadnější zásah. Taková střelba je kničemu. Luk který má mýt smysl musí mít výkon minimálně 100 liber, ale to už by nemohl dělat ty pičoviny.
...taky potřebuju omýt smysly
O co, že to uhádnu. Někde v textu je chyba? 😃
šikula😉
s názorem 1+0 je furt 1
Legolas 😃
celej život točil tenhle spot...