Maddie Sparkle

14. července

Ukázka umění australské pole dancerky Maddie Sparkle. V Sydney spoluvlastní školu tance u tyče Pole Dance Academy Sydney Australia. 

https://www.instagram.com/maddiesparkledancer/

https://www.facebook.com/MaddieSparkleDancer/

6.5 /10

košík

Zhlédnuto: 26 654x Hodnocení: 6.5/10 Komentářů: 54 Kategorie: video

Značky: video, sexy, austrálie, prdelka, podpatky, tanečnice, tanec, zadek, akrobacie, gymnastika, tyč, pole dance

Komentáře

Vezměte si, že Bruce Lee se zabil z toho důvodu, že pro něj byla nepředstavitelná myšlenka jak stárne a přichází o svou fyzickou kondici. Častokrát si říkám, jak asi dopadnou dnešní instagramové "hvězdy" a další, pro které je tělo s jeho schopnostmi způsob obživy.
Doufám, že stejně jako on!!!
Bruce Lee? Sis spletl jméno ne vole, nebo co to tu meleš ty vokurko.
Ty vokurko. Bruce Lee umřel na vrcholu kariéry v 32 letech poté, co dostal od své kamarádky tabletu proti bolení hlavy, šel se prospat a už se neprobral. Ale ještě az života dal několik rozhovorů, kde mluvil o svojí možné předčasné smrti a vítal ji. Jeho manželka dokonce prohlásila, že se nechtěl dožít vysokého věku. Právě proto, že si nedokázal připustit ztrátu svých schopností.
Čteš ty po sobě vůbec co píšeš? Napíšeš absolutní píčovinu, pak napíšeš úplně něco jiného co tu tvojí píčovinu vyvrací a já za to můžu? 😃 Celkem by mě zajímalo, co je tohle za mentální poruchu.
Ok. Já se to pokusím napsat tak, aby jsi rozuměl i ty. FATTY TED TWEETOVAL ZE SE PRY UDAJNE BRUS LII ZABIL SCHVALNE PAC SI NEUMEL PREDSTAVIT ZIVOT VE STARI!!! LOL!!! CO ASI BUDOU DELAT TY HUMANZ Z INSTACE KTERI KROMNE SVYHO TELA NIC NEMAJI??? ROFL
Lee byl taky milujícím otcem dvou dětí, kterým mohl předat svoje veškeré zkušenosti.Takže tehle sebevražedné teorii upřímně nevěřím.
asi si nedokážu snížit inteligence doslova na desetinu, abych se dostal na rozpětí tvého iq, takže se omlouvám, ale fakt se ani nebudu pokoušet pochopit, co za sračky tady zvracíš

Zobrazit celou diskuzi