Magor na ulici

13. ledna

USA: Policie v Seattlu hledá muže, který bezdůvodně kopl ženu na ulici do hlavy a způsobil jí 10 zlomenin v obličejovém skeletu.

3.4 /10

spartanDC

Zhlédnuto: 14 327x Hodnocení: 3.4/10 Komentářů: 91 Kategorie: video

Značky: video, překvapení, usa, zranění, cctv, žena, napadení, debilita, kopačka, seattle

Komentáře

Hodnej negr dejte mu amíci dávky aby nezlobil jako mi u nás je cigošům dáváme jinak by třeba zapálili auto úředníkovi ze sociálky!Kurva RESPEKT!!!Měli by se inspirovat taky výrobou dětí naších cikánků.Vypadá to že úroveň negrů v americe je horší , než našich romů.Asi mají malou oblast v mozku která určuje sociální a inteligenční faktor.Navrhuji instalovat do těchto osob čip který by jim posílal do palice povely aby nezaostali!
No, co si budem, ty mas ten mozek taky solidne postizen 😀
díky za kompliment vážím si toho.A to jsem byl dnes v kostele a dostal rozhřeření co ty?Asi hovno podle tvých keců?V polsku stále držej kázání a odhřešení a církevní akce.Já jsem přespolňák a jezdím tam protože u nás na to kašlou a to tu máme nejvíc kostelu na rozlohu a počet obyvatel ale všichni na to kálejí!Ámen.Nechť ti bůh odpustí co vyřkneš ve vzteku a nedopustí jsi neměl problémy.Nechť ti bůh odpustí a ty si vezmeš oplátek a bude ti odpuštěno.
Nemám zapotřebí komentovat všechnytvoje sračky asi jsi pěkně nasranej když nemáš pravdu.čus bus a užij si střed týdne!Možná s tebou zatočil covid a máš vyšší tlak to by vysvětlovalo vše!

Zobrazit celou diskuzi