Malá dealerka

08. března

RUSKO: Dcera bývalého ruského fotbalového brankáře Vjačeslava Malafejeva je podezřelá z obchodování s drogami. 16letá Xenia byla chycena při prodeji tablet extáze, za což jí jako nezletilé hrozí až 10 let. Podle serveru Mash je dívka v tuto chvíli v nemocnici, kterou má zakázáno opustit. Malafejev odchytal celou kariéru za Zenit Petrohrad a jako reprezentat se zúčastnil EURA 2004, EURA 2008 a EURA 2012. Jeho první manželka Marina, se kterou má syna Maxima a právě dceru Xenii, zemřela ve voze Bentley při automobilové havárii 17. března 2011. Po EURU 2012 Malafejev oznámil svůj konec v reprezentaci s tím, že chtěl mít více času na děti. Po nějaké době se oženil s Ekaterinou Komyakovovou, se kterou má syna (viz obr. 4). Xenia už ale bydlí nějakou dobu sama a pod pseudonymem Died Baby se věnuje hudbě a módě.

 

https://www.instagram.com/___malyshkaaaa/

3.6 /10

košík

Zhlédnuto: 43 668x Hodnocení: 3.6/10 Komentářů: 77 Kategorie: video

Značky: video, dealer, rusko, instagram, drogy, teenager, skandál, fotbalista, mládež, evropa, bulvár, extáze, puberta

Komentáře

Šeredná malá coura, na IG má příspěvek ze včera takže furt asi dobrý.
Papínek asi někde zatlačil. To je jaku nás, zbohatlická verbež je přesvědčená a tak vychovává své spratky, že jsou něco víc a že pracháči přece do krimu nechodí.
Nevíte jak dopadla ? Doufám že špatně ..
Koukni na instac, beztak se ma lip a lip xd
degenerat, takovych mladych mame minimalne 70 procent v cele spolecnosti po celem svete. Desim se toho co z takovych lidi muze vyrust za populaci, s hadrama na hube, s mobilem v paratech a velkym smradlavim hovnem v mozku.
V nápravném zařízení už jí drsné starší lesby ukáží, jak se točí svět, takováhle zpovykaná zbohatlická panenka je tam nejoblíbenější hračka 😉 Až vyleze, zbyde z ní jen věčně sjetá kurva na drogách a v 25 skončí se stříkačkou v žíle u popelnic v prochcaném koutě průjezdu.
dal by som si ju
Ta už bude hodně projetá
Obrázek 4. 🙂 Hezký malinký chlapeček.
Já bych ji dal pele proč ne haha berou mě takovy štětky
Nikde za ní nevidim koberce na zdi.
Jo že je to vymaštěnkyně co jede v drogách, takový byly i za nás. Puberťačka Iq tykve . Ale z těch fbtwitterinstakurev je mi už šoufl. Dřív bývaly holčiny víc na úrovni s trochou grácie. Dnes je to samá rádoby modelka aneb pornohvězda na přes držku. Ale co. Rozmrdat pořádně kaďák. Pořídit jí hemoroidy a čau.
Malá KURVIČKA ! Podarená dcérenka, by som ju zmaloval, že by žiadne šminky nepotrebovala. Typický príklad bohatého partchanta. Toto už slávny tatko nenapraví.