Malá dealerka

08. března

RUSKO: Dcera bývalého ruského fotbalového brankáře Vjačeslava Malafejeva je podezřelá z obchodování s drogami. 16letá Xenia byla chycena při prodeji tablet extáze, za což jí jako nezletilé hrozí až 10 let. Podle serveru Mash je dívka v tuto chvíli v nemocnici, kterou má zakázáno opustit. Malafejev odchytal celou kariéru za Zenit Petrohrad a jako reprezentat se zúčastnil EURA 2004, EURA 2008 a EURA 2012. Jeho první manželka Marina, se kterou má syna Maxima a právě dceru Xenii, zemřela ve voze Bentley při automobilové havárii 17. března 2011. Po EURU 2012 Malafejev oznámil svůj konec v reprezentaci s tím, že chtěl mít více času na děti. Po nějaké době se oženil s Ekaterinou Komyakovovou, se kterou má syna (viz obr. 4). Xenia už ale bydlí nějakou dobu sama a pod pseudonymem Died Baby se věnuje hudbě a módě.

 

https://www.instagram.com/___malyshkaaaa/

3.6 /10

košík

Zhlédnuto: 42 149x Hodnocení: 3.6/10 Komentářů: 77 Kategorie: video

Značky: video, dealer, rusko, instagram, drogy, teenager, skandál, fotbalista, mládež, evropa, bulvár, extáze, puberta

Komentáře

  • ntz
  • 09.03.2020 14:26
Odporna ruska zrudicka ... fujtajbl .. tak jak normalni clovek pozna na prvni pohled (staci se podivat pul sekundy) ukacko, tak uplne stejne pozna i rusku ... nechapu nektere debily tady, co sou ze spinavych prinitivnich rusek cely posrany .. radsi budu pichat vopici z pralesa nebo sousedovic vlcaka, nez hnusnou spinavou rusku ... TFUJTAJBL !!!!
dost pochybuju, že lidi rozeznají rusáka od úkáčka....a podle řeči už vůbec ne, krom těch co se rusky učili
Nemyslím, že řekl že někdo pozná rusa od ukáčka... ale že je pozná že to jsou rusáci nebo ukáčla 😃 a to souhlasím...
ukacko poznas - je mnohem usatejsi, maj takovy odstaty usiska 😃
Ještě poznám černocha a cikána, černý a hnědý odstín to jsou. #takyopice 🐒
  • LUXO
  • 09.03.2020 13:36
Attention whore case closed 🙂
ta kurva mrda za penize uz od 12 let
skoda ze jsem to nevedel pred 4ma rokama
Prerostla Atka Janouskova.
  • Hrb
  • 09.03.2020 10:05
Tvl a na takovou píčovinu se ti mladí fakt jako na sociálních sítích fakt dívají jako dobrovolně nebo za to mají peníze 😃 je mi blbě...
Typicka blbka rodicu co maj prachy. Nebyt rodicu tak je to tuctova nula u pasu nebo v pokladne kauflandu.
Zoufala mlada blbka, ktera se chce prosadit do spolecnosti a byt "dospela".
azbucká bléma....
Vsadím se, že ta saje péro minimálně jak dvacítka
Těžko říct. Tyhle holky co se všude tváří, že by vykouřily i svýho tátu stejně nakonec v posteli řeknou, že kouřit neee a leží tam jak Přemek prkenná podlaha.
to podepíšu
Přesně tak. Si myslí, ze když trochu vypadá, tak že se to udělá samo. Neudělá. Kdežto ošklivky, ty jsou vděčné a snaží se, jak kdyby to mělo být naposledy.
To je fakt. Když jsem pod sebe dostal nějakou vytuněnou čubku, některé aspoň zvládaly slušný orál, jinak to stálo většinou za hovno a byly i takové, co se při šuku stále kontrolovaly, jestli při tom dobře vypadají, nebo prý bacha na silikony, ať mi nerozmažeš stíny, ať mě nerozcucháš a podobné hlášky. Chce to do postele 2 holky. Modelku na koukání a nějakou sympatickou ošklivku na šuk.
10 let za ecka? zkurvene Rusko