Masová střelba v obchodním centru v Texasu

07. května

6. květen 2023, Allen, Texas, USA: Při střelbě v obchodním centru Allen Premium Outlets nedaleko Dallasu bylo zabito 8 lidí a 7 zraněných je ošetřováno v nemocnici, z toho 3 jsou ve vážném stavu. Jeden z policistů byl na nesouvisejícím výjezdu v nákupním centru, když uslyšel výstřely, policista tedy okamžitě zareagoval a střelce zastřelil. Střelec byl oblečen celý v černém, měl na sobě taktickou výstroj s neprůstřelnou vestou a u sebe zbraň typu AR-15.

6.0 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 5 600x Hodnocení: 6.0/10 Komentářů: 9 Kategorie: video

Značky: smrt , střelba , zbraň , lidé , obchodní centrum , střelec , obchodní dům , masová střelba

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Stejně jak negři mají v oblibě pneumatiky, tak v Emerikánu je cool a trendy vystřílet školy 😃
Ty neumíš číst ty gumo? Obchodním centru je škola?
  • Kim
  • 07.05.2023 20:44
Proč jsouAmici tak dobrý střelci? Mají na to školy 😃
Proc ho nekdo z ridicu nenabral zezadu autem, do pici? Minimalne 2 tam meli TOP prilezitost rozsmelcovat toho zmrda po asfaltu...nepochopim tuhle demenci a srabactvi
Nechci se jich zastávat, ale až přijde takový okamžik, pak člověk ,,nějak,, zareaguje, většinou zvítězí pud sebezáchovy. Pokud jsi takovou situaci nezažil a nebo ji nemáš natrénováno, opravdu je to sázka do loterie.
spis by bylo lepsi kdyby zrovna ti ridici meli u sebe kver, ale asi nemeli
  • Ter
  • 07.05.2023 12:15
Měl střelec 18-25 let a byl z domácnosti s matkou samoživitelkou bez táty ? Ale hlavně třeba zakázat zbraně typu AR-15 😃 Dementná feministická společnost, která tleská když stát má ozbrojené bezpečnosté složky, které popraví na ulici spoustu nevinných lidí jejich omylel, ale když má jednotlivec pušku tak je problém.
Za chvilku si Amíci budou moct tuhle "tradici" nechat zapsat do UNSCO. To je mazec kolik se tam toho děje. K nám do zpráv se dostane fakt zlomeček.
  • 13
  • 07.05.2023 11:27
aaah dalsi radoby heimdall co si mysli ze ho svet potrebuje, skoda tech lidi, strelce hodit do jamy a nechat ozrat kojoty