Matka vs. učitelka

26. listopadu

Rusko: Agresivní matka fyzicky napadla učitelku za to, že její syn dostal špatnou známku.

2.0 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 6 597x Hodnocení: 2.0/10 Komentářů: 22 Kategorie: fightclub

Značky: cctv , konflikt , agrese , matka , agresivita , učitelka , agresor

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
  • 13
  • 27.11.2023 20:12
kulturně obohacena
dobře ji tak beztak to byla taková ta stará zapšklá komoušská učitelka píča
Taková drzost učitelky dát špatnou známku 🤣😂🤣
Za dob mé školní docházky tohle udělat rodič nějakého spolužáka, tak spolužák má zaručeno, že v hodinách napadeného učitele bude mít do konce školního roku peklo a na konci roku nekompromisně za 5 a z daného předmětu propadne i kdyby se šrotil sebevíc, protože učitel ho vždy na něčem dostane.A to ještě žáku bude rád, že ho na něčem nenachytají, aby měl aspoň třídní důtku, možná i dvojku z chování. Párkrát se na základce stalo, že rodiče na třídních schůzkách oponovali učiteli (vysloveně stěžovat si tenkrát nikdo nedovolil) a žák to vždy odnesl minimálně zhoršenou známkou na vysvědčení, protože se po něm učitel v rámci možností a pravomocí začal tvrdě vozit.
Dokonce díky nesouhlasu rodičů s posudkem na střední školu nebo gympl jen u nás ve třídě 4 spolužáci dostali striktní odmítnutí na tyto školy a byla jim schválena jen přihláška na učňák bez matury a nějaké neatraktivní obory. Zedník, řezník apod. Jo, komouši se uměli mstít.
A o kádrových posudcích ohledně politické spolehlivosti a angažovanosti ani nemluvím.
  • H0PE
  • 26.11.2023 15:59
Spousty staříků jsou díky Alzheimerovi přesvědčeni, že za jejich mládí byl svět ještě v pořádku.
Honzo Honzo, co to meleš za hovna tvl? Jak bylo to tak, že když žák byl gauner a dostával poznámky, nebo byl prostě blbej a dostával kule, tak si nemohl doma stěžovat na učitele, páč by dostal ještě i doma... A bylo to taky tak, že když byl kvůli tomu rodič pozván do školy, tak tam rozhodně nenastoupil na pedagoga s tím, že si jde vlastně on stěžovat, jako je to dneska u těch moderních rodičů... Ale rozhodně to nebylo o takových kokotinách, co tady píšeš ty...
  • Okay
  • 26.11.2023 19:20
My ale nevime, jestli ta matka mela, ci nemela pravdu. Ta ucitelka mohla byt bolsevicka krava a dusit dite nepravem. A nebo cele uplne obracene. Takhle vytrzene z kontextu to neni mozne vubec nijak posoudit. Kazdopadne za minule totality byl soudruh ucitel buh, i kdyby to byl sebevetsi curak. Moznost obrany prakticky nulova. Dneska je to druhy extrem - decka pancharti a ucitele jen resi pridani mzdy.
drž hubu
jakou pravdu ty jelito, viděl jsi to video, jak cáká na straou paní neznámou kapalinu a pak ji i mlátí to hlavy?
No a? Nevime, o co slo. Si predstav treba, ze ta ucitelka ve skole vyliskala neopravnene jeji dceru. A? Ty bys jen cucel a sel ucitelce podekovat, ze, ty jelito. Hodnotit akci bez souvislosti je proste kravina. Je to jako rict, zes videl, jak jednoho policajti sebrali a vytreli s nim chodnik, aniz bys dodal, ze predtim dotycnej treba nekoho zabil.
jeste ze toto nedelala moje matka. to by tu skolu mohli rovnou zavrit xD
. . . v mém případě rovnou podpálit
Jsem vymrdaná a vygumovaná totální píča, protože jsem zdegenerovaný potomek rodičů sourozenců, kteří ještě navíc šukali vožralí. Takže se tady všem omlouvám za své zkriplené chování. Děkuji 🙂
Alespoň víme po kom je synáček takový debil......
Vzdělání v Rusku není potřeba. K přežití tam stačí zavírat okna.
  • Okay
  • 26.11.2023 19:21
Nevime vubec nic. Pokud ta ucitelka byla nejaka stara komunistka, taky to cele muze byt uplne jinak a pak tu matku zcela chapu.
Ak je tá učiteľka stará komunistka, tak tá matka najneskôr do 7 dní vypadne s okna
Učitelka mohla být píča sebevětší, ale tím, že si na ni matka počkala a začala po ní něco cákat ji teda 100% přebila...
Kdyby uca byla ultrakunda, tak ja bych na ni nic necakal a rovnou ji jednu vrazil.