Matka zastřelená před dětmi

20. února

4.února 2021, Nevada, USA: 33letá Sage Crawford byla zastřelena v Alta Sierra poté, co nožem zaútočila na policejního důstojníka. 

Krátce po 13:00 obdržela kancelář šerifova zprávu o ozbrojené ženě, která kráčela uprostřed ulice se svými dvěma malými dětmi. Na místo dorazili jako první důstojníci Caleb Toderean (4,5 roku ve službě) a Matthew Harrison (4 roky ve službě). Po jejich příjezdu se Sage okamžitě rozrušila a vytáhla nůž. Policisté se opakovaně snažili situaci uklidnit, ale neúspěšně. Řvala na ně, aby se drželi dál od jejích dětí. "Nemáš žádné potíže ani nic podobného ... nebudu se dotýkat tvých dětí, ale potřebuji, abys odložila nůž," odpovídal jí Toderean. Harrison ji zkusil zpacifikovat taserem, ale Sage si toho všimla a zaútočila, na což Toderean reagoval ostrou střelbou. Na místě ji poskytli první pomoc a do 4 minut dorazila sanitka, Sage ale následně zemřela v nemocnici.

Probíhá vyšetřování, které podle všeho určí, že střelba byla oprávněná. S tím nesouhlasí její rodina a lidé z komunity.

8.6 /10

košík

Zhlédnuto: 38 940x Hodnocení: 8.6/10 Komentářů: 168 Kategorie: video

Značky: usa , smrt , policie , zásah , dashcam , akce , taser , policista , útok , zastřelení , sebeobrana , matka , děti , dítě , nevada , nůž

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
kokoti
Proč jako ? Normálně uvažujicí jedinec položí nůž. Tím co předváděla si vyloženě o to říkala. Horší věc je, že z děcek po tomto zážitku může vyrůst něco horšího. Ale taky ne, záleží jak a kdo se o ně postará.
no neviem ci uplne suhlasim, ked je niekto psychicky chory tak ho treba hned zastrelit?
to určitě ne, ale když na tebe psychycky chorý zaútočí, tak bych se fakt nenechal pobodat a radši bych se taky bránil...
Znám případ kdy chlápek ve stavu nepříčetnosti umlátil holýma rukama svoji milovanou matku. Takže úplně nesouhlasím s tím co tu píšeš.
chodila s negrem
nevím co jsi na tom nepochopil . Když na tebe někdo naběhne s nožem, necháš se pichnout ? Jako na jednu stranu bych raději do ní nasypal gumové projektily, než hned zabít člověka. Ale jak může ten fízl tušit, že to dopadne takto. Proto říkám, že s takovou si o to řekla, bez ohledu na psychický/duševní stav.
Pravda, len by ma zaujímal význam posledných dvoch výstrelov.

Zobrazit celou diskuzi