MikeJePan znovu v akci

20. února

13.února 2019, Praha, ČR: 22letý Mikael Oganesjan alias velký podnikatel, poradce a youtuber MikeJePan parkoval na vyhrazeném parkovišti bez oprávnění a tak byla přivolána odtahovka. Všechny účty, kde publikoval svá videa, má zablokované, takže teď jeho vystoupení zveřejnila policie.

Dopustil se přestupků: neuposlechnutí výzvy úřední osoby, znevážení úřední osoby při výkonu její pravomoci a nerespektování dopravního značení.

3.4 /10

košík

Zhlédnuto: 34 710x Hodnocení: 3.4/10 Komentářů: 167 Kategorie: video

Značky: video, policie, policista, česká republika, nadávky, youtuber, praha, odtah

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Tento chlapec skutečně NENÍ "Pán", ale ubožák.
Čurák, v tomhle případě bych fakt schvaloval americkýho fízla, kterej by mu rozbil vokno, vytáh ho ven a ve vazbě by dostal pořádně do držky, zmrd vole.
Kokot .. by potřeboval dostat pořádně přes hubu
trapáček co si myslí ..
TO je prostě kokot co si myslí, že snad dělá něco správného.... Opravdu... A pak mají mít děti nějaký vzor...
Ruskej cikán no....pověst idiota co machruje autama z půjčoven :-DDD
Se smartem si mužeš zamachrovat maximalně na 16-ti letýho kluka co ma papíry na skůtr a bojí se jezdit na dvou kolech..:-D Toho možná dojmeš..:-D
Podle mě to policajti zvládli profesionálně a myslím, že by jim prošlo i rozbít okno toho smarta, když se tam zavřel a spoutat ho na zem zmrda
naložit pendrekem
Trochu gumoléčby by mu mohlo pomoct 😃 😃
Majk je pán a vy jste jen podřadný kundy. Směska čuráků co Pankovi jen závidí jeho eutanázijus....... (Did you like a comment? To download, click on the red thumbs down.)
Piš česky KOKOTE !!!