Mikrospánek

21. dubna

Chvilka nepozornosti a průser je na světě. 

9.7 /10

Solďák

Zhlédnuto: 19 668x Hodnocení: 9.7/10 Komentářů: 62 Kategorie: video

Značky: video, nehoda, skladník, bezpečnost, spánek, sklad, ještěrka, mikrospánek

Komentáře

No a jak se pak rychle probral.
Tak tady pojistka na blbost asi stačit nebude
nemá ponocovat
ještě můžeš....ještě můžeš.....tak a teď se pojď podívat cos udělal
Ano, tohle bylo presne ono
asi tak...
Ad způsobení škody v práci - Záleží zamětnavatel od zaměstnavatele. Já byl obviněn z nezáměrný chyby, která stála firmu několik desítek mega (nevím přesně, zvlášť v přepočtu, jedná se o farmaceutiku, vyhozeno pár tun léku, ale především pozastavení výroby na pár týdnů). Udělaly se opratření, aby se taková údajná chyba nemohla znovu stát a to bylo vše i přesto, že jsem byl v dokumentech označen za viníka.
Btw - já si byl na 100% jistej, že jsem chybu neudělal, to se mi podařilo dokázat o 4 měsíce později. Omlvuva se nekonala, ale taky na mě při obvinění nikdo nebyl hnusnej, nenaléhal, nebylo mi nic sebráno z platu atd., všichni se dozvěděli, jaká se skutečně stala chyba, takže mi nezůstal cejch kurviče.
https://zdravi.euro.cz/podminku-za-umyslnou-zamenu-leku-v-zentive-potvrdil-ustavni-soud/ Ústavní soud odmítl stížnost Lukáše Bohanuse, který dostal podmíněný trest za úmyslnou záměnu léků ve farmaceutické firmě Zentiva. Pražské soudy vyměřily bývalému zaměstnanci firmy dva roky vězení s podmínečným odkladem na čtyři roky, podle verdiktu má také Zentivě zaplatit škodu 7,5 milionu korun.
Když něco posereš v práci tak zaměstnavatel může vymáhat maximálně trojnásobek měsíčního platu, takže pojistka na blbost je spíš jejich věc, když to bude úmyslné, jak říkáš, tak to bude asi jiný med a předpokládám že na to pojistka neexistuje
Hmm, kokot jeden, pokud to teda tak bylo. Nedivil bych se ničemu. Já jsem ve farmaceutice viděl kdejaký prasárny. Jedna z věcí, co mi vadí nejvíc, je jak jsou někteří placení od toho, kolik se vyrobí a tak podvádí při problémech.
Např. pracovník mixážního zařízení oznámil, že ve výrobní místnosti kape něco z praskliny ve stropu (která tam byla nově, jinak by už samozřejmě byla opravená) a vedoucí - manager rozhodl pokračovat ve výrobě. Podezření jsme měli na tekoucí klimatizační jednotku. Stejně když někdo objevil "vločku" nátěru, co asi vylítka z rekuperace vzduchu.
Šéfe...mě se asi něco nepovedlo...
Slušný...něco jak u nás v práci..borec měl vzít ze skladu podle předpisu 2 kontejnery a místo toho si vzal rovnou celej štos 5 ks..asi na to borec nikdy nezapomene, protože stím vyjel ven a ono se mu to zacačalo houpat z leva do prava, až mu to všechno spadlo a škoda na holých sklech cca 700 tisíc...Myslím, že už jsem ho další dny v práci neviděl, vlastně už nikdy.
..zas..došly..práááááááááááášky.neviděl někdo crhu.? potřebuju pučit prachy na iontový kanon s oscilačním plasmovým jádrem.
pppřetíííííííííííííííííííííííííííííííííženýýýýýýýýýýýýýýýý regály.
ten kripl to ani po čtyřech hodinách neopravil?