Milionář rozmrdal vzácný speciál

09. dubna

New York, USA: 33letý milionář Benjamin Chen havaroval na Manhattanu se svým vzácným vozem Gemballa Mirage GT a při pokusu o útěk z místa nehody zase naboural. Chen, který je spoluzakladatelem milionářských závodů Gold Rush Rallye a několik superaut i vlastní, bude souzen za rychlou a bezohlednou jízdu (celkem poškodil 5 aut). V době nehody byl podle informací pod vlivem drog. Jeho zdemolovaný Gemballa Mirage GT je vlastně upravená hyperauta Porsche Carrera GT. Stojí cca 750-780 000 dolarů a bylo jich vyrobeno pouze 25 kusů. Gemballa má 670 koní, stovku udělá za 3,7 sekundy, dosahuje maximální rychlosti 335 km/h a má manuální převodovku.

3.1 /10

košík

Zhlédnuto: 20 134x Hodnocení: 3.1/10 Komentářů: 45 Kategorie: video

Značky: video, auto, rychlost, nehoda, usa, dopravní nehoda, cctv, drogy, new york, manhattan, útěk, feťák, porsche, frajírek, podnikatel, supersport

Komentáře

Uwe Gemballa, to je ten co ho nechal oddělat Krejčíř za to, že ho chtěl ojebat o dva miliony dolarů?
Pvní takovou obětí byl podle Mail & Guardian Online soukromý vyšetřovatel Kevin Trytsman, druhou podnikatel Uwe Gemballa, třetí Jackson, čtvrtou podnikatel Chris Kouremetis, pátou někdejší Krejčířův bezpečnostní poradce Cyril Beeka, šestou Jordaan a nyní přibývá sedmá vražda Andrewse.

Zobrazit celou diskuzi